Technológie

Cieľom „The Next Subnautica“ je doručiť do začiatku roku 2025 moduly na prežitie pod vodou

Podľa najnovších správ sa „The Next Subnautica“ zameriava na dátum vydania v prvej polovici roku 2025. Finančný výkaz PUBG je od vydavateľa Krafton. Po úžasnej prelomovej prvej hre v roku 2018 a jej mrazivejšom pokračovaní Subnautica: Below Zero v roku 2021 je Unknown Worlds späť vo vývojovom sedadle, aby sa mohol podeliť o svoje tretie ponorenie do podmorského prežitia.

Unknown Worlds už predtým uviedli novú hru Subnautica v zoznamoch pracovných miest, ale toto zatiaľ vyzerá ako najspoľahlivejšia nápoveda pre trilógiu. To môže byť len dobrá správa, pretože pôvodná Subnautica bola jednou z najlepších hier s otvoreným svetom a veľmi dobrou hrou na prežitie, takže akékoľvek ďalšie budú mať veľké plutvy.

Aj keď v pracovných zoznamoch sa hľadá niekto, kto by definoval „históriu a príbeh nového sci-fi sveta a jeho mimozemšťanov“, o novej hre nie sú žiadne podrobnosti. Takže môžeme hádať, že sa presunie na inú morskú planétu alebo inú éru/región tej istej planéty, rovnako ako pod nulou.

Nič nemôže napodobniť hororovú značku Subnautica, ktorá je zvyčajne šialená a kričí cez vaše rameno do vzdialeného, ​​hlbokého brucha. Niekedy vám kolosálny leviatan alebo strašidelný mimozemšťan hľadí do očí s očakávaním, pripravený vás celého pohltiť. Neviem, čo je na hlbinách oceánu také desivé, ale som rád, že v tomto vesmíre dostávame viac hier zameraných na prežitie.

Medzi ďalšie „hlavné tituly“ uvedené vo finančných výkazoch spoločnosti Crofton patrí nadchádzajúca extrakčná strieľačka PvEvP od PUBG Studio Project Block Budget, ktorej vydanie sa plánuje v druhej polovici roku 2024. A potom tajomnejší Project Gold Rush, „akčný dobrodružný sandbox“ zameraný na rok 2025.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close