Technológie

Ďalší State of Play od PlayStation sa vysiela tento štvrtok a zameriava sa na hry tretích strán

State of Play, nepravidelné výstavy PlayStation od Sony, sa vrátia zajtra, 14. septembra, so zameraním na predtým oznámené nezávislé hry a hry tretích strán.

Sony zatiaľ nepovedalo, ako dlho bude toto najnovšie vysielanie trvať, ale veci sa v Spojenom kráľovstve začnú zajtra o 22:00/23:00 SELČ/14:00 PT/17:00 ET.

Každý, kto dúfa v nejaké šťavnaté správy z prvej strany – alebo ďalšie nahliadnutie do Spider-Man 2: Spider-Men – by mal zmierniť svoje očakávania. „Zajtrajšie vysielanie sa zameria na aktualizácie predtým oznámených hier, ktoré prichádzajú na konzoly PlayStation,“ píše sa v ňom. PlayStation Blog.

Správy: Diskutuje sa o technologických ukážkach Nintendo Switch 2 a možných tituloch na spustenieSledujte na YouTube

Konkrétne to bude zahŕňať „najzaujímavejšie informácie o indie a PS VR2, pripravované hlavné tituly od našich partnerov tretích strán“, ktoré prídu v roku 2023 „a neskôr“ – takže neexistuje žiadna šanca na ohlásenie PC s kompletnou edíciou Horizon Forbidden West.

Pre záujemcov o skúmanie obsahu tretích strán Sony, YouTube, Twitch, príp TIK tak Zajtra o 23:00 britského času. Pre tých, ktorí to nestihnú, Eurogamer zakryje všetky veľké odhalenia novými podivnými slovami.

READ  PS Direct Call Only PS5 Restock bude zrušený 13. januára

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close