Technológie

Generálny riaditeľ Larian Studios reaguje na obavy týkajúce sa „vysokých štandardov“: „Štandardy zomierajú každý deň“

Obrázok: Busch Square

Baldur’s Gate 3 znamená posun pre AAA RPG, ktorý je ťažké vyjadriť slovami bez toho, aby to znelo príliš banálne, ale požiadavky sú nevyhnutné. Ak bol Breath of the Wild horizontom udalostí na objavovanie otvorených svetov, BG3 robí to isté pre hĺbku a výber postáv v RPG hrách. spôsobil Ostatní vývojári nemajú konca kraja, hráči by nemali očakávať, že sa tento „vysoký štandard“ posunie vpred, vzhľadom na množstvo predčasného sandbaggingu vykonaného minulý mesiac v snahe označiť hru za paradox. Tento virálny príspevok vyvolal veľa konverzácií X.

Zdá sa, že reptania narástli a zrejme generálny riaditeľ a zakladateľ Laurian Studios, Sven Vinke, cítil potrebu reagovať. „Samozrejme, áno, ak ste štúdio pre 50 ľudí alebo štúdio s 10 ľuďmi, nemali by ste sa snažiť vytvoriť hru ako BG3 predtým, ako získate 20 v teste charizmy,“ pripúšťa. Oblúk AAA videoherného priemyslu je obrovský. hovorí PC hráčVinke vyhlásil:

„Problém, ktorý mám, je použitie slova „štandardy“. Nikto nemohol robiť hry ako Creed a bol za tým veľký rozpočet a mala to byť budúcnosť a každý sa musel koordinovať, bla bla bla. nefungovalo. Vo videohrách je v kreatívnom strome stále veľa voľného miesta na preskúmanie.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close