Zábava

Gule Desmod v slzách: Dangl a Adela ho takmer zničili … Plakal ako malý chlapec!

Dano a Adela zvyčajne privádzajú svojich hostí niekoho, s kým prežili časť minulosti. Teraz však bolo všetko úplne inak. Priatelia a Kulyho manželka obvinili vodcu Desmodu, že je obrovským fanúšikom talianskej hviezdy – speváka Drupiho. Preto sa rozhodli urobiť pre sympatickú umelkyňu veľké prekvapenie.

Kuly bol spočiatku absolútne šokovaný
Kuly z Desmodu v

Zdroj: TV MARKÍZA

Keď mal zaspievať jednu zo svojich piesní, pridal sa k nemu Dangl v prestrojení za Drupiho. Potom odišiel a na pódiu sa objavil skutočný Drupi, pričom Kuly si na chvíľu myslel, že je to opäť Dano. Ale keď si uvedomil, kto stojí vedľa neho, nasledoval šokovaný výraz na jeho idol a potom na manželku Luciu v hľadisku. Po chvíli sa konečne roztopil, pripojil sa k svojej speváckej piesni Picola e Fragile, a tak si splnil jeden zo svojich obrovských snov.

Kuly strihol duet so spevákom Drupim
Kuly z Desmodu v

Zdroj: TV MARKÍZA

Vodca Desmodu nemohol dlho dýchať prekvapenia od Adely a Dana
Kuly z Desmodu v

Zdroj: TV MARKÍZA

Trvalo však iba pár sekúnd a sympatického hudobníka premohli absolútne emócie. Stále neveriaci tomu, čo sa deje, prestal spievať a plakal sal. Po zastavení hudby mal stále slzy na krajíčku a objímal svetovo uznávaného hudobníka. Keď skončili, na pódiu sa k nim pridal tlmočník, aby sa páni mohli prehodiť aspoň pár slov. „Je to pre mňa Boh … Nie je možné opísať emócie … Zabijem ťa v zákulisí,“ nemohol vyjadriť, ako sa cítil.

Tu sa ale celé predstavenie neskončilo a Kuly opäť niekoľko minút plakal. Čo sa stalo na Makrízy z Makrízy, sa dozviete presne dnes večer. A verte mi, bude sa na čo pozerať!

V hľadisku si poplakala aj Kulyho manželka Lucia
Kuly z Desmodu v

Zdroj: TV MARKÍZA

READ  Zo SuperStaristky po chemoterapii je matka: Porodila dcéru ... Ach, aké krásne meno jej dala!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close