Svet

Kráľovná Alžbeta, pieseň pre jednotu reči (ktorú vykopali Harry a Meghan)

V deň, keď Kráľovská rodina oslavuje Deň Commonwealthu, The Príhovor kráľovnej Alžbety II Očakávané pre pozadie, ktoré udržuje každého v napätí. V skutočnosti rozhovor s Harrym a Megan Markle CBS, A slová Pánove boli považované za jedno Odpoveď vojvodovi zo Sussexu.

Pri dôležitej príležitosti Všetci sa zhromaždili (takmer) okolo kráľovnej: Princ Charles, následník anglického trónu, a jeho manželka Camila princa Williama a Kate Middleton, grófka Sophia z Wessexu. Na druhej strane Princ Filip„Bol stále prijatý do nemocnice Zásah Do srdca To spôsobilo veľké obavy u subjektov.

Vo svojom inauguračnom príhovore, týždni plnom povinností a vymenovaní, Alžbety II Chcel osláviť priateľstvo Spoločenstvo je duchom jednoty, ktorý spája všetky národy, Aj v tak zložitej dobe: „Sú to časy, ktoré nás podrobili skúške, ale dotlačili nás do hlbokého ocenenia vzájomnej podpory a duchovnej pomoci, ktorej sa môžeme tešiť. Spojenie navzájom„.

Zdravotná pohotovosť, ktorú zažívame už rok Vyniesol na svetlo veľa problémov„Kráľovská rodina preukázala veľkú citlivosť. Potom, čo venoval myšlienku všetkým, ktorí pracovali na fronte bojujúcom s Govtom. Kráľovná Alžbeta II. Sa obrátila na občanov: „Dúfam, že si udržíme tento obnovený pocit intimity a komunity. Do budúcnosti budú vzťahy s ostatnými v rámci Spoločenstva dôležité, pretože sa usilujeme zabezpečiť spoločnú budúcnosť, ktorá je udržateľná a bezpečná. “

Ďalej Kate E. William Zasiahli a priniesli svoje skúsenosti na podporu lekárov a zdravotníckych pracovníkov, ktorí statočne čelili núdzovej situácii: „Tu vo Veľkej Británii Tam bolo obrovské populárne uznanie. Je poľutovaniahodné, že verejnosť prijala túto epidémiu, aby skutočne podporila a podporila všetkých, ktorí pracujú v prvej línii. ““ Vojvodkyňa z Cambridge.

Kráľovná to však vo svojom príhovore nespomenula Harry E. Megan, Zameranie v týchto hodinách je zamerané všetko na ne. V skutočnosti sa bude vysielať už čoskoro Exkluzívny rozhovor Vojvoda zo Sussexu sa intímne porozprával s Oprah Winfreyovou, počas ktorej obe manželky povedia o kráľovskej rodine celú pravdu. Zdá sa, že to v Buckinghamskom paláci vyvolalo určité obavy Slová kráľovnej – Zdá sa, že muž, ktorý sa rozhodol nezmieňovať sa o Harrym a Meghan, svojho synovca.

READ  Obvinenia okresu Fulton proti Donaldovi Trumpovi v pondelok čelia veľkej skúške

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close