Svet

Laos Nationalist – Fotografie: Deň promócie v Portlaoise Institute

Študentky dennej kozmetickej terapie Angel Bambrick, Molly Green, Alya Feery, Aoife Halsom, Leva Janulaity, Amy O’Halloran, Mia Shannon, Tajana Marjanovic a Aoife Corcoran na promócii inštitútu Portlaoise.

Autor: Joe Barrett

V hoteli Killeshin sa nedávno konala výročná promócia inštitútu Portlaoise pre svojich študentov od akademického roka 2022/23.

Podujatie bolo označené ako veľký úspech ako uznanie tvrdej práce, obetavosti a akademickej excelentnosti absolventov.

Zamestnanci inštitútu Portlaoise, študenti a ich rodiny sa stretli, aby ocenili a ocenili absolventov, ktorí vynikali v rôznych oblastiach.

Kancelár inštitútu Keith McLaren privítal všetkých na podujatí a osobitne ocenil podporu absolventov počas uplynulého roka: „Či už ide o vašich rodičov, partnerov, rodinných príslušníkov alebo priateľov. Ich povzbudenie zohralo dôležitú úlohu vo vašom úspechu,“ povedal.

Dodal: „Naši zamestnanci vynakladajú každý rok veľké úsilie, aby podporili našich študentov a podporili váš akademický úspech. Sú chrbtovou kosťou Portlaoise Institute a poskytujú študentom poradenstvo, vedomosti a výchovné prostredie.

Bývalý študent inštitútu Geoff Phelan, teraz stredoškolský učiteľ, sa podelí o svoju inšpiratívnu cestu a neoceniteľné poznatky, ktoré získal zo štúdia na Portlaoise Institute.

Počas svojho príhovoru požiadal publikum, aby odhodlane a odhodlane plnilo svoje sny a túžby.

Počas celého podujatia bolo ocenených množstvo vynikajúcich študentov. Ocenenia Študent roka sa udeľujú tým, ktorí preukázali vynikajúce študijné výsledky a pozitívny vzťah k štúdiu.

Pán McClearn ukončil ceremoniál odkazom pre absolventov: „Keď vstúpite do sveta, stretnete sa s množstvom príležitostí a výziev. Každý z vás má jedinečný talent a ašpirácie. Pamätajte, že váš čas v Portlaoise Institute vás nielen vybavil s akademickými znalosťami, ale aj schopnosťou prispôsobiť sa, inovovať a vytrvať.

Koordinátorka kurzu Julia Mullallyová s celkovou študentkou roka Jacqueline Burke a riaditeľom inštitútu Portlaoise Keithom McLearnom na promócii.

Fiona Horan (učiteľka/koordinátorka starostlivosti o rané vzdelávanie), Aine O’Sullivan, Kyra Stodel, Laura Farrelly, Amy Byrne, Sandra Dugan (učiteľka/koordinátorka starostlivosti v ranom vzdelávaní) a Breda Ladd, (koordinátorka programu starostlivosti o ranné vzdelávanie) Slávnostné promócie.

Na promócii inštitútu Portlaoise sú odfotené študentky sociálnych štúdií Nadine Dunne a Pavlina Grinwalska.

Študenti zdravotnej starostlivosti Liam Delaney, Asli Abdi, Breda Defue, Oyewale Adekboyega Adeteji koordinátor kurzu Patricia Greary na slávnostnom promócii inštitútu Portlaoise.

Študentky kozmetickej terapie Brit Cushen, Elizabeth Fleming, Elaine Irene Kerr, Justina Turek a Camilla Cote na promócii inštitútu v Portlaoise.

READ  Severná Kórea vykonala posledný test špionážneho satelitu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close