Svet

Milan Kňažko o koronavíruse: Nie som dievča, poznám bolesť … Toto bolo niečo iné!

Milan Kňažko si nie je istý, kde sa nakazil, našťastie jeho koronavírus obišiel jeho rodinu. Skončil však v nemocnici. Ako prvý príznak sa v utorok objavilo poškriabanie v krku, potom prišli horúčky od 38 do 39 stupňov. “Stále som mal teploty až do nedele a v pondelok ma manželka vyhodila z nemocnice, pretože som bola vraj sivá. V nemocnici som bol 11 dní,” uviedol herec pre aktuality.sk.

Stále však nie je úplne zdravý, zostáva mu zápal pľúc, hlas sa mu ešte nevrátil v plnej sile a celkovo sa cíti slabý.

Zdroj: Facebook MK

Ako umelec prezradil, najviac ho oslabili horúčky, ktoré pri bežnej chorobe zvyčajne trvajú štyri až päť dní, ale trpel až 11 dní. Okrem toho existujú problémy s dýchaním, ktoré každého skutočne vyčerpajú. “Okrem toho sa pri počiatočnej bronchitíde a kašli, ktorý som nedokázal zastaviť, vyvinul zápal pľúc. Máte pocit, že sa topíte, nadýchnete sa, nadýchnete sa vody, takže sa chcete na to vykašľať, znova sa nadýchnete, ale znova to kašle.” , “ opísal Kňažko.

Bolesť na hrudníku pre neho skutočne nebola malina. “Nie som mrcha, podstúpil som veľmi ťažký chirurgický zákrok na oboch kolenách súčasne, viem, čo je bolesť, aká choroba. Toto bolo niečo iné,” tvrdí herec, ktorý kvôli koronavírusu stratil chuť a vôňu.

Kňažka pripustila, že táto choroba so sebou prináša depresie. Aj keď bežne také podmienky nemá, počas koróny zažil veľmi zvláštne pocity. A dokonca sa mu snívali hororové sny, čo pre neho za normálnych okolností nie je normálne.

Milan Kňažko o koronavíruse:

Zdroj: TASR

Herec si stojí za tým, že pri oznámení svojho stavu na sociálnej sieti nešíril žiadnu paniku. “Nakoniec vidíte, že v Spojených štátoch už nemali kde ukladať mŕtvoly. Nejde o vtipy, situácia je veľmi, veľmi vážna. Rešpektujem, čo sa skutočne stalo, či už v Taliansku, Madride, kde museli vyberte si, koho zachránite, pretože nemohli zachrániť všetkých. To sú fakty, nie sprisahania. “ hovorí herec, podľa ktorého treba brať nový vírus vážne aj preto, lebo o ňom stále vieme len veľmi málo.

READ  CORONAVÍRUS Žiaci zo sociálne znevýhodneného prostredia sa môžu učiť v malých skupinách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close