šport

Na Seanovi Monahanovi je niečo

Juraj Slafkowski Teraz hrá a bojuje Alex Newhook A Josh Andersonmôcť Sean Monahan Bude to riešenie?

niekedy Kirby Touch Na konci sezóny si poranil koleno Juraj Slafkowski Je tu problém. Spočiatku to nebolo také zlé. Hral lepšie ako minulý rok, ale počas 10 zápasov stále sedí na jednom bode, jednej sólovej asistencii. Samozrejme, ak Josh Anderson Mladý Slovák dokáže pochovať tých pár šancí, ktoré dostane, viac bodov, no momentálne sa trápi celá druhá lajna.

Stelesnená trpezlivosť ako vždy, fanúšikovia volajú po tom, aby Laval Rockets poslal Slafkowského do AHL. Podľa Martin St. Louis, ktorá už nie je súčasťou projektu. s Raphael Harvey-Pinard Denne bude hodnotený, aby sa zistilo, či sa zotavil zo zranenia dolnej časti tela, ktoré utrpel proti Coyotes. Christian Dwarak Teraz, keď je mimo LTIR a je oprávnený začať hrať, je správny čas urobiť nejaké zmeny v línii.

Hlavný tréner včera povedal, že Dvořák bude nasadený ako center, teda jeden z pivotov mu bude musieť uvoľniť miesto a hrať na krídle. Od začiatku sezóny som sa hádal Sean Monahan Prvý riadok pre Kanaďanov je chýbajúci kúsok skladačky. Má skvelé hokejové IQ a dynamické duo Canadiens dokáže dokončiť so zavretými očami.


Kanaďania: In Hinside: Kanaďania držia krok so štúdiom počas rušného týždňa

Je to však jasné Alex Newhook Nemôže dostať to najlepšie zo svojich dvoch krídelníkov. Veľakrát som čítal, že nie je Kirby Touch. Ale ak sa vrátime do minulej sezóny, Touch nebol v strede taký sľubný. V skutočnosti sa mu vrátil jeho rytmus, keď hral so Suzuki a Caufieldom. Akonáhle začal konať a získal späť svoju dôveru, vrátil sa do stredu! Možno je čas použiť rovnaký prístup na Newhook?

READ  Crixpur, Otte Reich Brock, otvorené finále

Okrem toho, Monahan bol absolútnym monštrom v kategórii vhadzovaní (60,6% úspešnosť), takže hra s ním na krídle ho necháva bez impozantnej zbrane a vzdáva sa množstva pukov. Medzitým Alex Newhoek bojuje, pokiaľ ide o remízy, pričom vyhral iba 41,7 % svojich remíz. Takže verím, že je čas, aby si Newhook vybudoval dôveru v prvej línii.

Pre Juraja Slafkowského by dávalo zmysel dať mu center, ktorý je osvedčeným tvorcom hry, doteraz hral dobre s deviatimi bodmi v 10 zápasoch. Ak sa ho niekto môže zbaviť, je to Monaghan. Po pomalom debute po boku Pearsona a Gallaghera má dostatok skúseností.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close