Hlavné správy

Ostrovania očakávajú pre Škótsky tím zdravé nuly

Matthias Rajneemi bol vyhlásený za šancu New York Islanders na zdravý úvodný úvodný zápas Fínska s tímom Švajčiarske ostrovy.

Na majstrovstvách sveta juniorov v Edmontone majú Newyorčania iba dvoch hráčov vhodných pre svoje krajiny. Tím Simona Holmstroma reprezentuje Švédsko, zatiaľ čo Matthias Rajneemy predstavuje Fínsko vo výbere šiesteho kola do roku 2020.

Ale pre druhý prípravný zápas Fínska proti Švajčiarsku bol 6’4 ″ Rajneemi označený ako zdravá škrabance pre fínsku stranu.

Zvýšená bezpečnosť

GM z Fínska za tím, ktorý sa chystá na turnaj. Kimmo O’Keefe mi povedal, že Matthias má v tíme úlohu a že jeho úloha na turnaji môže rásť. V dvoch zápasoch nehral Matthias v hre 1, keď porazil Nemecko 5: 3 3:51.

GM, ktorý sa snaží zvládnuť očakávania hráča, ktorý je vždy siedmym mužom.

Rajneemi je jediný hráč Blu-ray vo fínskom tíme, ktorý hrá dôsledne na tímovej úrovni. Posledné dva roky hral na úrovni SM-Liga proti mužom, ale aj tam videl, ako sa jeho sneh zmenšoval.

V čase 19-20 bol Rajinikanth na snehu viac ako 22 minút pre Lahdi Pelicans. Tento rok má v priemere 13:36 za noc. Aj na seniorskej úrovni bol výber Islanders do šiesteho kola od roku 2020 zanedbateľný. To určite ovplyvní výsledky Fínskeho tímu, pokiaľ ide o Blueline.

Rajneemi, ktorý dovŕšil 18 rokov 11. septembra tohto roku, dokázal pristúpiť na zápas v internacionále do 20 rokov. Fínsky tím by mal hrať na Slovensku 30. decembra, kým na Nový rok dokončí predbežný program proti Kanade.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close