Svet

Po vznesení obvinenia žiadajú Alžbetu II., aby z Andresa odstránila Yorkov režim

„Je neprijateľné, aby sa Lord of York držal svojho titulu ešte ďalší deň – s ktorým musí tento vzťah skončiť,“ napísala politická autorita v Yorku.

Menej ako 24 hodín po kráľovnej Izabela II Rozhodol sa stiahnuť syna princ Andrew Jeho vojenské hodnosti a jeho vládni podporovatelia, viacerí verejní predstavitelia v Yorku (severné Anglicko) dnes požadovali jeho odvolanie z funkcie guvernéra mesta po tom, čo bol obvinený zo sexuálneho zneužívania maloletej v Spojených štátoch.

V týchto kritických hlasoch viceprezidentka labouristov Rachel Maskell v správe na Twitteri považovala za „neprijateľné“, že princ Andrew York bol lord, pretože bol dobre známy verejnej mienke.

„Je neprijateľné, aby sa Lord of York držal svojho titulu ešte ďalší deň; tento vzťah s Yorkom sa musí skončiť,“ napísal Muskel, poslanec z volebného obvodu York Central.

Pre tohto poslanca sú obvinenia zo zneužívania voči Andresovi Virginia Quefre Keď mala 17 rokov, Kislyn Maxwell a jej bývalý priateľ, podnikateľ Jeffrey Epstein, ich opísali ako „najvážnejšie obvinenie voči tomuto privilegovanému mužovi“.

Maskel pripomenul, že medzi jeho verejné práce patrí aj spolupráca s príslušnými organizáciami na riešení problému sexuálneho obťažovania.

Maskelinove slová vyslovil radca z toho istého mesta Daryl Smalley a žiadal, aby Andresovi odobrali titul vojvodu z Yorku, jedného z najváženejších anglických šľachticov. Kráľov druhý syn.

Smallie, vojvoda z liberálnych demokratov, pripomína, že „vojvoda zostáva nevinný, kým sa nepreukáže vina,“ Buckinghamský palác a britská vláda „Musia zvážiť dôsledky týchto zložitých obvinení.“

„Jedinečné spojenie Yorku s korunou a monarchiou je dôležitou súčasťou dedičstva a histórie mesta a je veľkým zdrojom hrdosti,“ povedal pre miestne noviny.

Podľa Smalleyho „nikto nestojí nad zákonom“, takže „všetky obvinenia musia byť vyšetrené“ s odvolaním sa na Kiefreyho obvinenia.

READ  Koronavírus ONLINE: Z Ukrajiny hlásia vysoké prírastky novo infikovaných

Buckingham vo štvrtok oznámil, že Alžbeta II Jeho druhému synovi budú odobraté všetky vojenské tituly -Väčšina z jeho obľúbených-, po tom, čo sa väčšina príslušníkov ozbrojených síl sťažovala, že ich to uráža a že 152 vojakov podpísalo list s rovnakou žiadosťou.

Palác poznamenal: „Vojvoda z Yorku č Neexistuje žiadna verejná funkcia a ako súkromný občan budem argumentovať vaším (súdnym) prípadom“, Zároveň nemôže používať titul „Jeho kráľovská výsosť“.

Prelomiť ticho

Geoffrey, ktorý je obvinený zo sexuálneho zneužívania, sa dnes odhalil na Twitteri, aby zablahoželal americkému sudcovi Louisovi Kaplanovi k jeho tohtoročnému rozhodnutiu pokračovať v prípade syna kráľovnej Alžbety II.

Gufrey, ktorý v súčasnosti žije v Austrálii, povedal, že sa nesnaží získať zisk z občianskeho súdneho sporu proti princovi Andrewovi, ale nedávno prostredníctvom svojich právnikov trval na tom, aby „urobili spravodlivosť“.

„Je to neuveriteľné Bohatí a mocní nie sú mimo zákon Musia byť braní na zodpovednosť, “napísal v tlačovej správe, zatiaľ čo v Spojenom kráľovstve sa šírili zvesti, že Andres chcel urovnanie, aby sa vyhol verejnému procesu.

Teraz 38-ročná žena tvrdí, že ju trikrát zneužil vojvoda z Yorku, keď bola maloletá. Princ Andrew vždy odmietal.

Britské médiá v týchto dňoch pripomínajú rastúcu izoláciu, pričom princ Andrew podlieha kráľovskej rodine, s jednou významnou výnimkou, jeho bývalou manželkou. Sarah Fergusonová, S ktorou sa rozviedol viac ako štvrťstoročie, no stále s ňou udržiava lepší vzťah.

Samotný „Fergie“ nedávno v talianskej televízii oznámil, že už existuje podozrenie, že Andresa budú v Spojených štátoch stíhať, a že je „100% na jeho strane“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close