Technológie

Recenzia Devialet Gemini II: OK, ale predražené

Počul som mimochodom, Obnoviť Panda Bear & Sonic Boom to opísali ako „Bad Holly nikdy nemala psychotické obdobie“ – znie to ako múdry postreh. Táto nahrávka, ktorú dodáva Gemini II, je bezpochyby odvážnym a výrazným počúvaním.

Violet má niekoľko zaujímavých postrehov o zafarbení a textúre a pokiaľ ide o rovnováhu medzi rovnováhou a pevnosťou, Gemini II hodnotí veľmi dobre.

Rozširujú sa ďaleko cez frekvenčný rozsah a poskytujú basové zvuky s veľmi príjemnou zmesou údernosti, kontrastu a kontroly. Priamočiare začlenenie do nízkych zvukov udržuje vysoké tempo a umožňuje, aby rytmy vyšli perfektne, a množstvo zachovaných a vyjadrených detailov znamená, že Gemini II znie v kontraste na nízkych úrovniach monotónne.

Podobný (a podobne pôsobivý) mix detailov a pohonu je na vrchole frekvenčného rozsahu, kde majú výškové zvuky dostatočnú substanciu na vyváženie ich štipľavosti a jasu. Zvýšte hlasitosť na významné úrovne a horný koniec môže byť drsný, ale vo všetkých ostatných situáciách je neškodný.

Frekvenčný rozsah je plynulý zhora nadol, ale keď informácie stúpajú alebo klesajú pod stredný rozsah, čistota a pozitivita zvuku sa trochu stráca. Hlas sa ozýva Obnoviť by mali byť čistejšie a výraznejšie ako v rukách Gemini II – iné, nevyhnutne dostupnejšie, štuple do uší vám poskytnú o niečo plnší a o niečo ľahšie pochopiteľný prehľad toho, čoho je stredná trieda schopná.

Je to dvojnásobne kuriózna záležitosť, keď si uvedomíte, ako otvorene a priestranne tento Devialet znie. Zvuková kulisa, ktorú vytvoria, je úctyhodne široká a veľmi presvedčivo usporiadaná, takže každá nahrávka má dostatok miesta na lakte, aby mohla robiť svoju prácu – a nezáleží na tom, aká je zložitá, hustá alebo ťažká na orgány. Gemini II nemá problémy s udržiavaním vokálnych liniek. Ale keď tak urobili, ich obrovské schopnosti vhľadu a analýzy ich trochu sklamali.

READ  Spoločnosť LG zaviedla svoj vlastný inteligentný respirátor

Dynamická svetlá výška je značná, čo je vždy dobrá správa, a Gemini II je šikovnejší s menej výraznou, ale rovnako dôležitou dynamikou tonálnych variácií na nízkej úrovni. Tento komfort je obzvlášť zjavný, ak počúvate sólový nástroj – keď vám cez tento Devialet dáte zvuk klavíra, nie je tu žiadna konzistencia, žiadny kontrast.

Šikovné volanie

Čo sa týka periférnych aspektov výkonu, Devialet Gemini II odvádza v kontexte ich ceny podobne dobrú, podobne pôsobivú prácu. Napríklad telefonický hovor je úplne prijateľný bez ohľadu na to, na ktorom konci sa ocitnete – a hluk vetra je samozrejme obmedzený na minimum.

Potlačenie hluku je tiež dobré, s minimalizovaným vonkajším rušením, avšak Violet sa úplne nezhoduje s pozoruhodnou dekou ticha, ktorú môžu slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II použiť. Musím zdôrazňovať, že Bose je lacnejší ako Gemini II?

A tam sa problémy Devialet Gemini II skutočne začínajú a končia. Sú to veľmi schopné skutočné bezdrôtové slúchadlá do uší, v niektorých ohľadoch hodné porovnania s uznávanými lídrami vo svojej triede (hoci z hľadiska zvuku robia kompromisy o niečo viac ako tie najlepšie).

Sú smiešne drahé a zdôvodnenie nákladov (pokiaľ nejednáte priamo so zamestnancom Devialetu) môže byť extrémne zložité. A nemyslím si, že z toho vyplýva exkluzivita, ktorú Devialet zamýšľal.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close