Semifinále Borges Books na Mia Open

MAIA / STARNBERG, 10. decembra 2021

Po prvom víťazstve na turnaji ATP Challenger Tour v tureckej Antalyi minulý týždeň Portugalčan Nuno Borges Vo výbornej hre pokračoval až do semifinále Mia Otvorená Na rodnej pôde.

, 44 820 Číslo zápasu na antuke. V Belgicku obsadil 5. miesto. Kimmer Coppijans 6-4, 7-6 (4) piatok.

Borges trafil päť es a zaznamenal 73 percent svojich prvých bodov v podaní za hodinu a 36 minút. „Bol to môj najlepší zápas od začiatku zápasu a cítim sa veľmi spokojný, pretože sa cítim lepšie. Viem, že dnešok bude veľmi ťažký, takže som veľmi hrdý na to, ako som situáciu riešil a problémy, ktoré som vyriešil. Dnes Na kurte som sa cítil veľmi solídne, lepšie som si počínal v rozhodujúcich momentoch. povedal Borges.

Vedľa svetovej jednotky 228 bude francúzska hráčka Jeffrey Blankanex, Ktorý dostal prechádzku od semena č. 3 Gustáv Eliáš. Portugalci boli nútení odísť pre zranenie pravého ramena.

Miesto číslo 1 vedie v hornej polovici žrebovania Andrzej Martin. Svetová 120-ka zo Slovenska bojovala ako posledná Louis Vessels 6-2, 5-7, 6-4 z Nemecka. Martin si za dve hodiny a 20 minút pripísal štyri z deviatich šancí na brejk.

Nabudúce bude búchať Martin Chun-hsin Cheng Čínsky Taipei. Šiesta obľúbená noha Calvin Hemery Francúzsko 6-4, 6-1. Stretnutie trvalo hodinu a 23 minút.