Technológie

Špecifikácie fotoaparátu celej zostavy iPhone 15 sú podrobne uvedené v novom úniku

Nové zhrnutie špecifikácií fotoaparátu potvrdzuje niekoľko povestných funkcií prichádzajúcich do radu iPhone 15, ako je periskopický zoom a 48MP primárne fotoaparáty pre každého.

iPhone 15 Pro Max má veľký náraz fotoaparátu

iPhone 15 a iPhone 15 Pro budú ohlásené o niekoľko dní, no klebety tým nekončia. Nedávny únik na poslednú chvíľu tvrdí, že má úplné informácie o fotoaparáte pre každý model iPhone 15.

Podľa Informácie získané prostredníctvom MakrooméryVäčšina klebiet o fotoaparátoch iPhone 15 sa ukáže ako správna. Tu sú všetky podrobnosti o 48MP snímači pre štandardné modely a periskopickej šošovke pre iPhone 15 Pro Max.

Zdá sa, že v týchto uniknutých údajoch nie je nič úplne nové, ale na jednom mieste potvrdzujú niekoľko fám.

iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max (Ultra)

iPhone 15 Pro Max bude aj naďalej obsahovať tri fotoaparáty v o niečo väčšom fotoaparáte. Zmena veľkosti nárazu fotoaparátu je nevyhnutná, aby sa do neho zmestil povestný periskopický zoom objektív.

iPhone 15 Pro bude mať periskopický zoom objektív

Primárnym fotoaparátom je 48MP snímač, podobne ako iPhone 14 Pro, s rovnakým obrazovým snímačom Sony IMX-803 a clonou f/1,78. Apple zvyšuje špecifikácie teleobjektívu na 12,7 MP, f/2,8 snímač a ultraširokouhlý na 13,4 MP, f/2,2 snímač.

Typ a rozloženie teleobjektívu sa líšia. Používa systém periskopových šošoviek na zvýšenie možností priblíženia z 3x na 5x až 10x.

Montáž tohto veľkého systému vyžaduje podstatný priestor vo vnútri zariadenia. Apple preusporiadal komponenty na iPhone 15 Pro Max, aby fungovala šošovka periskopu, ale to nie je možné pre menší iPhone 15 Pro.

Správa naznačuje, že periskopová šošovka dorazí na oba špičkové telefóny iPhone v roku 2024, ako predtým tvrdil Ming-Ci Kuo. iPhone 16 Pro a iPhone 16 Ultra sú väčšie na 6,3 palca a 6,9 palca, aby sa ušetrilo miesto. vlastnosť.

READ  Argon's Rotary Stealth Sniper Deathloop • Deväťminútová hra portálu Eurogamer.net je tu

iPhone 15 Pro dostane rovnaké vylepšenia nastavenia fotoaparátu ako iPhone 15 Pro Max, bez periskopového teleobjektívu. Mierne zvýšenie rozlíšenia pre teleobjektív a ultraširokouhlé fotoaparáty zlepší kvalitu obrazu.

iPhone 15 a iPhone 15 Plus

O štandardných fotoaparátoch Apple iPhone je málo čo diskutovať, ale aktualizácie sú pozoruhodné. Aj keď to nemusí byť rovnaký fotoaparát ako iPhone 14 Pro alebo iPhone 15 Pro, primárny fotoaparát má 48 MP snímač.

iPhone 15 a iPhone 15 Plus budú mať 48 MP primárny fotoaparát

Rovnako ako iPhone 14 Pro, 48MP snímač stále vytvára 12MP fotografie pomocou pixel binningu. Formát Apple ProRAW nie je k dispozícii na zariadeniach, ktoré nie sú profesionálne, ale aplikácie tretích strán môžu odomknúť možnosti obrázkov RAW s rozlíšením 48 MP.

Hovorí sa, že Apple testoval dva typy nastavení snímačov pre iPhone 15 – naskladané a pevné. Nie je jasné, či sa to dostalo do finálnych produkčných modelov, ale ak áno, malo by to zlepšiť rýchlosť čítania a obrázky pri slabom osvetlení.

Ultraširokouhlý fotoaparát zostáva nezmenený na 12 MP a clone f/2,4, uvádza správa.

Dozviete sa 12. septembra

Apple organizuje 12. septembra podujatie Wonderlust iPhone 15. Potom bude všetko odhalené, takže čitatelia nebudú musieť dlho čakať, aby zistili, do akej miery je toto tvrdenie presné.

Očakáva sa, že spolu s radom iPhone 15 Apple predstaví aj Apple Watch Series 9 a aktualizované Apple Watch Ultra. Objaviť sa môže aj nové príslušenstvo USB-C.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close