Technológie

Squared Enix tvrdí, že umiestňovanie autorov na Xbox Game Pass „prináša výhody“ • Eurogamer.net

Vydavateľ je napriek „menším problémom“ s publikáciou „príjemne prekvapený“.

Squire Enix tvrdí, že je „príjemne prekvapený“ úspechom svojej novej IP Outreach, a pracoval na titulke „Miera digitálneho predaja tohto titulu je príliš vysoká“ a spustenie „rozhodnutia spoločnosti Microsoft čoskoro sprístupniť outsiderov pre Xbox Game Pass “ [its] Prosím “.

Xbox podpichovaná strieľačka pre Xbox Game Pass Niekoľko týždňov pred vydaním to bola jedna z najlepších ponúk herných pasov služby. Teraz, o pár mesiacov, napriek „menším problémom“ s chybami a nestabilitou servera, Squire Enix tvrdí, že sa „ako nový IP dobre rozbehol“.

„Napriek chybám a menším problémom pri spustení spoločnosti veríme, že sa to ako nový IP dobre rozbehlo,“ povedal predseda spoločnosti Squire Enix Yosuke Matsuda investorom na finančnej konferencii v máji, keď dnes vyšiel jeho anglický preklad (vďaka, VGC).

„Okrem toho sme príjemne prekvapení, že miera digitálneho predaja titulu je taká vysoká a počet aktívnych používateľov tiež prekonal naše očakávania.

„Dúfame, že naše rozhodnutie sprístupniť závislým prostredníctvom Xbox Game Pass spoločnosti Microsoft bude po jeho zavedení fungovať v náš prospech.“

Ako včera oznámil Wes, ďalšie spojenie The Outlaws sa zaoberá jedným z najväčších problémov hry: strachom z celebrít.

V príspevku na Reddite načrtol komunitný manažér vydavateľstva Square Enix „Thergan“ Outreach Community Manager zmeny týkajúce sa prepadnutia ostreľovača na súprave opráv začiatkom budúceho týždňa. Dôležitá je medzi nimi významná zmena známych kvapiek S touto aktualizáciou sa celý tím zvýši o 100 percent.

READ  50-ročná Melanie Sykes odhaľuje svoje štíhle telo v legínach a neónovom outfite

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close