Ekonomika

Štatút Maďarska je na Slovensku populárny

Podľa Hlavných Správ veľká časť obyvateľstva na Slovensku súhlasila s postojom Maďarska vo vojne, Oni boli Píše stručne.

V obsiahlom článku slovenské noviny informovali, že Maďarsko tajne cvičilo ukrajinských vojakov napriek vyhláseniu „vojenskej neutrality“ v ozbrojenom konflikte na Ukrajine slovenským dočasným ministrom obrany Jaroslavom Knotom. Maďarské ministerstvo obrany odpovedalo, že Maďarsko pomohlo hospitalizovať zranených ukrajinských vojakov. Maďarské ozbrojené sily cvičia ukrajinský vojenský zdravotnícky personál na humanitárne účely.

Súvisiaci článok

Znepokojujúca scéna, keď krajina V4 upadá do politických nepokojov

Znepokojujúca scéna, keď krajina V4 upadá do politických nepokojov

Fragmentácia slovenskej politickej scény by mohla spôsobiť, že riadenie krajiny bude ešte neistejšie až do predčasných volieb v septembri. Pokračovať v čítaní

Slovenský konzervatívny denník Hlavné Správy napísal, že prístup Maďarska k vojne na Ukrajine si získal sympatie Slovákov. Pochody za mier a neutralitu na Slovensku ukazujú, že značná časť obyvateľstva sa postavila proti súčasnej dočasne vymenovanej vláde v ozbrojenom konflikte na Ukrajine, uviedli slovenské noviny.

Prístup Viktora Orbána vnímajú mnohí slovenskí občania ako pozitívny príklad toho, ako sa veci dajú robiť inak,

Oni napísali.

Ako ukazuje vyššie uvedený citát, slovenská vláda pokračuje v šírení dezinformácií o Maďarsku. Jaroslav Knott je členom strany Nová demokracia, ktorú založil premiér Eduard Heger a ktorej ďalší členovia, minister zahraničných vecí Rastislav Keser a minister hospodárstva Karel Hirmann, tiež šírili falošné správy o zámeroch maďarskej vlády napadnúť Slovensko a časť Ukrajiny. .

Súvisiaci článok

Slovenský minister zahraničných vecí vo veľkolepej katastrofe

Slovenský minister zahraničných vecí vo veľkolepej katastrofe

Vydrží medzinárodný imidž Slovenska do predčasných volieb v septembri? Pokračovať v čítaní

Odporúčaná fotografia cez Pixabay

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close