šport

UTR Pro Tennis Tour sa rozširuje do Indie, Talianska, Argentíny a mnohých ďalších krajín

Minulý mesiac Universal Tennis oznámil pridanie viac ako 40 podujatí a štyroch nových krajín v roku 2022. UTR Pro Tennis Tour (PTT) kalendár. Ročný súčet predstavuje do decembra viac ako 180 profesionálnych podujatí v Amerike, Európe a Ázii/Pacifiku.

utr Pro Tennis Tour

PTT spustili v januári 2021 s trojročnou investíciou viac ako 20 miliónov dolárov, aby ponúkla prestížne garantované turnaje a odmeny hráčom v rebríčku 200-2000. Každá udalosť PTT má minimálny finančný záväzok vo výške 25 000 USD.

PTT naďalej poskytuje hodnotu začínajúcim profesionálnym hráčom tým, že im poskytuje príležitosti na zvýšenie ich zárobkov a zlepšenie ich hier. Hráči môžu pochopiť svoj stav tým, že budú súťažiť na podujatiach PDT a zlepšovať svoje hry, aby postúpili na úroveň ATP/WTA a Grand Slam.

Medzi minulých šampiónov PTT patrili hráči WTA a ATP a začínajúci juniori vrátane Taylor Townsend, Jensen Brooksby, Martin Tom, Aiden Kim, Alex Michelson, Marcela Zacharias, Li Du a Pedro Cachin.

Medzi nové hostiteľské krajiny pre PTT patria India, Taliansko, Argentína a Spojené kráľovstvo. Medzi ďalšie krajiny, ktoré tento rok organizujú podujatia PTT po prvýkrát, patria Grécko, Slovensko, Spojené arabské emiráty a Brazília.

Všetky zápasy PTT sa vysielajú naživo, pričom dohoda o presune živého vysielania bola oznámená začiatkom tohto roka Pre Amazon Prime Video.

„Milujem hrať toľko zápasov,“ povedala 21-ročná opora Hurricanes Tyra Black. „Bolo úžasné hrať proti toľkým hráčom na vysokej úrovni, hrať toľko zápasov, mať živé prenosy, aby ich môj tréner mohol sledovať doma.“ Môžem si ich prehrať a sám ich vidieť.

Tu môžete získať Viac informácií o turnaji UTR Pro Tennis a kalendári.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close