šport

Andalusia Open: Wawrinka Marbella dostáva divokú kartu

Andalusia Open: Wawrinka Marbella dostáva divokú kartu

AnyTech 365 sa otvára v Andalúzii Marbella

Marbella / Stornberg, 21. marca 2022

Trojnásobný grandslamový šampión Stan Wawrinka Divoká karta vydaná na budúcotýždňovom hlavnom ťahu AnyTech365 Andalusia Open. Počas virtuálnej tlačovej konferencie to v pondelok oznámili organizátori súťaže ATP Challenger Tour 125. Podujatie Clay Grounds sa koná v plážovom rezorte Puente Romano v španielskej Marbelle od 27. marca do 3. apríla.

Tridsaťšesťročný Švajčiar sa vracia na kurt prvýkrát od prehry v 1. kole turnaja Qatar Open v Dauhe v marci minulého roka. Wawrinka bol v roku 2014 svetovou jednotkou. V rokoch 2014 až 2016 sa umiestnil na 3. a 4. mieste na svete, v roku 2017 podstúpil dve operácie ľavého kolena a v roku 2021 dve operácie ľavej nohy, vo svetovom rebríčku v rokoch 2014 až 2016. Wawrinka bude súťažiť na svojom prvom okruhu ATP Challenger Tour po tom, čo sa v auguste 2020 dostal do štvrťfinále turnaja Brock II.

Molkan vedie pole

V zápase 67. renkingu sa predstaví 100 najlepších hráčov sveta Alex Molkon. Dvadsaťštyriročný Slovák si v novembri prevezme svoju tretiu korunu v kariére na okruhu ATP Challenger, prvú od minulej sezóny v Helsinkách.

K favoritom sa doma pripojí Molkon Pablo Andujaršampión v roku 2019, Pero Roberto Carpales A vlani druhé miesto Jaum Munar. Jiří Wesley z Českej republiky, Kamil Majjršák Poľská, dánska tínedžerská senzácia Holger Rune, Henry Laxonen Mladý muž zo Švajčiarska, Čech Jiří Leheka A taliansky Marco Cechinado Bude tiež súčasťou frontu.

Vstupenky na AnyTech365 Andalucía Open sú v predaji a dajú sa zakúpiť online prostredníctvom súťaže Oficiálna web stránka.

READ  Alexandrova postúpila do Petrohradu na okruhu WTA

Tento záznam bol zaslaný v kategórii ATP Challenger Marbella, ATP Challenger Tour a označený AnyTech365 Andalucia Open, ATP Challenger Tour, Marbella, Stan Wawrinka.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close