šport

Daily Bee: Všetkým obľúbená európska súťaž!

Ahoj všetci! Dúfam, že máte všetci krásnu stredu, keď si osvojíte ten úžasne neznámy pocit z prehry v zápase. Samozrejme, naši hrali ako smeti a prehrali Chelsea Ale dosť bolo negativity! Liga majstrov už nezaberá náš drahocenný čas, môžeme sa sústrediť na skutočnú zábavu; Európska konferenčná liga!

Európska liga, ktorá bola kedysi domovom nejasných európskych zápasov, sa stala obývanou anglickými tímami, ktoré sa naozaj snažia. Novým klenotom európskeho futbalu je Conference League, kde väčšina tímov pochádza z krajín mimo piatich najlepších európskych líg. Tohtoročných šestnásť kôl hrá päť tímov z tradičnej európskej veľkej päťky a ďalších jedenásť z celej Európy. Dnes sa odohrajú tri zápasy o 12:45 EST a ďalšie štyri o 15:00 EST. Tieto zápasy:

AEK Larnaca (Cyprus) vs. West Ham (Anglicko)

Anderlecht (Belgicko) vs. Villarreal (Španielsko)

FC Sherif (Moldavsko) vs. Nice (Francúzsko)

Bazilej (Švajčiarsko) vs. Slovenská Bratislava (Slovensko)

Fiorentina (Taliansko) vs Sivasspor (Turecko)

Gent (Belgicko) vs. Istanbul Basaksehir (Turecko)

Leg Poznaň (Poľsko) vs. Jugården (Švédsko)

To je zastúpených jedenásť rôznych krajín! Mojím osobným favoritom je Sloven Bratislava, ktorá je momentálne druhá v slovenskej Super Lige. The Reálny Superliga. Sú v Bazileji spolu s bývalými hráčmi Dortmundu Marvinom Hitzom a Bradleym Finkom. Vyhrajú? Keby som len vedel, počul by som o nich len pred tromi minútami!

Toto je jediná fotka Keti, na ktorej sú hráči rozostrení a skôr v pozadí ako Slovenská Bratislava.

Foto: FABRICE COFFRINI/AFP prostredníctvom Getty Images

Ak sa teda snažíte vyrovnať s prehrou a potrebujete nejaký nejasný stredoeurópsky futbalový úspech, Konferenčná liga je tým správnym miestom.

odkazy:

Daily Buzz

Ktorý je váš obľúbený tím v obskúrnej lige a aké sú vaše skutočné myšlienky o Európskej konferenčnej lige? Myslím si, že je to fantastická príležitosť pre menšie kluby zúčastniť sa na trochu väčšom pódiu.

Čítaj viac

READ  Roland-Carros: Mertensová porazila tretieho nasadeného Pegulu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close