Zábava

Euro 2020, Slovensko vs Španielsko: Akcia v obrazoch | Futbalové správy

23. júna 2021 23:28 IST

Euro 2020, Slovensko proti Španielsku: Tu sú všetky akcie zo zápasu Slovensko proti Španielsku.

Prvých 28 minút bol mužom Martin Dúbravka, ktorý niekoľkými zákrokmi poprel otvárač Španielska. Pri jednej príležitosti sa ponoril, aby poprel Moratu.
Od hrdinu ku katastrofe za minútu. Nastal šokový moment, keď si Martin Dúbravka vložil loptu do vlastnej siete a dostal tak Španielsko do vedenia 1:0. Začalo sa to, keď strela Pabla Sarabia z hranice šestnástky trafila brvno a trafila tesne vedľa bránkovej čiary. Dúbravka, snažiac sa odpratať loptu, zazmätkoval. (AP)
Španiel Aymeric Laporte, druhý sprava, hlavou strelil druhý gól svojho tímu počas zápasu E-skupiny Euro 2020 medzi Slovenskom. Svojou hlavičkou dostal Španielsko do vedenia 2:0. (AP)
Pablo Sarabia skóroval na začiatku druhého polčasu a dostal Španielsko do vedenia 3:0.
Ferran Torres svojím prvým dotykom nahradil Alvara Moratu a jeho brilantným švihom sa Španielsko po 67 minútach dostalo do vedenia 4:0. (AP)
Španieli oslavovali svoj piaty gól v 71. minúte po tom, čo si Juraj Kuka strelil vlastný gól. Španielsko nakoniec vyhralo 5:0 a skončilo na druhom mieste v skupine a kvalifikovalo sa do osemfinále so Švédskom (AP).