Ekonomika

Ford uvádza na trh novú verziu svojho slávneho SUV. Ušetrite s ním bez kompromisov

Praktické SUV Kuga je jedným z najelektrifikovanejších modelov Ford v jeho najnovšej podobe. Podľa dostupných informácií automobilky aktuálnu ponuku na Slovensku dopĺňa Kuga Hybrid, ktorý je tiež prvým modelom v tejto sérii, ktorý obsahuje kombinovaný systém elektrifikovaného pohonu s príplatkovou technológiou inteligentného pohonu všetkých kolies.

Súpravu doteraz tvorili „iba“ semi-hybridné modely Kuga Plug-In Hybrid a 48B semiHybrid 48 V, ktoré okrem tradičných benzínových a naftových motorov ponúka aj výrobca. Pre všetky verzie sú k dispozícii aj ozdobné varianty Trend, Titanium, Titanium X, ST Line, ST Line X a Vignale.

Zloženie: 100% bavlna.Technologické zariadenie

Štandardný modem FordPass Connect umožňuje vodičom plánovať rýchlejšie a tichšie cesty vďaka aktualizáciám služby Live Traffic pre navigačný systém.

S mobilnou aplikáciou FordPass potom získate rôzne funkcie, ako napríklad diaľkové zamykanie a odomykanie dverí, štart diaľkového ovládača alebo umiestnenie vozidla. Štandardom je tiež bezdrôtová nabíjacia podložka a za príplatok je k dispozícii informačno-zábavný systém Ford SYNC 3, podporovaný osempalcovou centrálnou dotykovou obrazovkou a kvalitným audiosystémom B&O.

Pri jazde sa hodí adaptívny tempomat s funkciou automatického štartovania a zastavenia motora, systém rozpoznávania dopravných značiek a funkcia udržiavania vozidla v strede jazdného pruhu. Aktívny parkovací asistent 2 poskytuje plne automatické parkovacie manévre jednoduchým stlačením tlačidla.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Odišli ste 64% čítať.

Nezistili ste všetko?

Vyskúšajte digitálne predplatné a prečítajte si článok až do konca.


-37%

MIMORIADNA ČINNOSŤ

31 rokov od Nežnej revolúcie
prístup k úplnému obsahu
za 31 €

VYSKÚŠAŤ SI

Máte už predplatné?
Prihlásiť sa

READ  Teraz si môžete objednať Škodu Octavia RS. Cena nie je stanovená. RS iV je drahší

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close