šport

Inter Miláno určil ako náhradu za Milana Škriniara hviezdu Chelsea Kalidoua Koulibalyho.

Inter Miláno identifikuje obrancu Chelsea Kalidoua Koulibalyho ako náhradu za Milana Škriniara

Podľa Futbal.LondýnInter Miláno identifikoval obrancu Chelsea Kalidou Coulibaly Ako jeden z náhradných kandidátov Milana Škriniara.

Škriniar, ktorému v lete vyprší zmluva na San Siro (premiestnenie), ešte nepodpísalo predĺženie a rokuje sa o ňom Stagnácia. Vzhľadom na jeho postavu, vek a schopnosti by pre hráča, ako je on, nebol núdza o nápadníkov.

Bola tam Chelsea zvedavosť Slovensko podpísalo v lete kapitána a na konci sezóny sa pravdepodobne stane voľným hráčom.

Inter Miláno chce, aby Milana Škriniara nahradil obranca Chelsea Kalidou Koulibaly. (Foto Adrian Dennis/AFP cez Getty Images)

Blues podpísali v letnom okne Koulibalyho z Neapola. Hoci kapitán Senegalu mal pomalý štart do života v západnom Londýne, v týždňoch pred prestávkou na majstrovstvách sveta začal naberať tempo.

Vieme, že 31-ročný hráč je jedným z najlepších stredných obrancov v Európe. Nechať ho odísť už po jednej sezóne v klube by nebol múdry nápad. Tiež s Thiago Silva 38 teraz a jeho zmluva vyprší na konci tejto sezóny (premiestnenie), Chelsea potrebuje pri strednom obrancovi sčítanie, nie odčítanie.

Sme spojení s ľuďmi ako Josco Guardiol A Piero HincapieObaja sú perspektívni mladí obrancovia a mali vynikajúce majstrovstvá sveta, najmä ten prvý.

Kalidou Koulibaly z Chelsea vypadol pred zápasom Premier League proti Crystal Palace.
Chelsea sa mýlila, keď pustila Koulibalyho. (Foto: Harriet Lander/Getty Images)

Ak Silva v lete odíde, ostanú nám traja strední obrancovia – Kalidou Koulibaly, Wesley Fobana a Trevoh Chaloba. Spomedzi týchto možností je Koulibaly skúsenejší a má vodcovské schopnosti ako ostatné.

Takže Graham Potter mohol urobiť zo senegalského kapitána striedačku stredného obrancu bez toho, aby v lete nikam chodil.

Ďalšie novinky Chelsea:

Každá logika poukazuje na to, že Chelsea opúšťa Koulibalyho bez akéhokoľvek zmyslu. Strata jeho a možno aj Silvu v rovnakom okne by zastavila postup tímu v defenzíve.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close