Zábava

„Jack Ryan“ 4. séria už skončila natáčanie, hovorí John Krasinski, je to „oslava tohto tímu“

Po dokončení intenzívneho monitorovania „Jack Ryan“ Len vedzte, že sezóna 3, „Jack Ryan“ sezóna 4 nebude ďaleko pozadu. Zatiaľ čo oneskorenie medzi predchádzajúcimi sezónami bolo značné, hviezda a producent John Krasinski hovorí, že posledné dve sezóny série Prime Video boli natočené po sebe, takže fanúšikovia nemuseli čakať.

„Už sme skončili [Season 4], vlastne sme točili filmy tri a štyri chrbtom k sebe,“ povedal Krasinski pre The Wrap počas nedávneho rozhovoru. „Takže to bola celá myšlienka, keďže sme vedeli, že fanúšikovia budú dlho medzi dvoma a tromi, rozhodli sme sa urobiť tri a štyri chrbtom k sebe, aby nemuseli tak dlho čakať.“

V skutočnosti, aj keď sezóna 2 prišla rok po premiére série Tom Clancy na Amazon Prime Video, fanúšikovia museli čakať tri roky na tretiu sezónu kvôli pandémii. Amazon obnovil sériu pred svojou štvrtou a poslednou sezónou, takže Krasinski a spol. Využili túto situáciu a prešli dlhú cestu.

„Aká neuveriteľná výzva to bola pre nás všetkých [filming for] Bolo to viac ako rok a pol. Nechali sme medzi tým malú medzeru,“ povedal. „Ale v podstate sme boli preč od našich rodín viac ako rok a pol. Nielen z New Yorku do LA, ale boli sme aj v Budapešti a na Slovensku, v Prahe a všade inde. Kanárske ostrovy. Je to požehnanie robiť to , ale je to ťažké.

čítaj viac:
John Krasinski hovorí, že paralely konfliktov medzi Ruskom a Ukrajinou v 3. sezóne „Jack Ryan“ sú „extrémne srdcervúce“

Pokiaľ ide o to, čo môžu fanúšikovia očakávať od 4. sezóny „Jacka Ryana“, Krasinski povedal, že to bude jeho posledný výlet s franšízou, ktorý bude slúžiť ako druh oslavy povahy súboru.

„Je to posledná sezóna seriálu a myslím si, že je to naozaj oslava tohto tímu, je to oslava dôvery a nič sa nespraví, ak sa na seba nebudeme môcť spoľahnúť. Bolo to naozaj – asi najviac.“ súbor všetkých sezón v sezóne 4 a ako všetci spolu pracujeme. Veľmi sa na to teším.“

READ  Režisérka Mira Fourne podporuje charitu titulom Berlinale 'She-Hero,' Filmmaking (EXKLUZÍVNE)

Krasinski prikývol svojim kolegom, ktorí s ním robili rozhovory, Wendellovi Pierceovi, ktorý hral Jamesa Greera, a Michaelovi Kellymu, ktorý hral Mikea November.

„Je to horkosladké, že je to posledná sezóna, ale bolo úžasné robiť to s týmito chalanmi.“

Tretia séria „Jack Ryan“ sa teraz vysiela na Prime Video.

čítaj viac:
John Krasinski hovorí, že nediskutoval o pokračovaní Mister Fantastic v MCU: „Som hrdý, že to robím“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close