Hlavné správy

Je Veronica Rajeak frustrovaná Tomom Bradym? Miss Slovensko 2016 je vzácna pesimistická správa

MŠpekuluje sa o mileneckom vzťahu Tampa Bay Buccaneers Štvrťrok Tom Pratty a Miss Slovensko 2016 Veronika Rajeková Sedemnásobná víťazka Super Bowlu sa však o pokroky krásnej Európanky verejne nezaujíma. Podľa nedávneho príspevku na Instagrame od veľvyslanca FashionNova môže frustrácia narastať.

Veronica Rajek zverejnila sériu fotografií Krátke šaty so širokým výstrihom v námorníckej modrej farbe Jedna z nich sa v nej s úsmevom pozerá do kamery a jedna má zavreté oči a správa ponúka viacero interpretácií.

Je Veronica Rajeak nadšená Tomom Bradym? Modelka hádže futbal na pláž@VeronicaRajac

Odkaz Veronicy Rajek Tomovi Bradymu?

„Ak máte chémiu, potrebujete len jednu ďalšiu vec: Čas. Ale čas je sviňa,“ napísal Rajeek na Instagrame, kde pri zobrazovaní vyššie uvedených fotografií pridal aj #ootd označujúci „Outfit Of The Day“.

Nevieme s istotou povedať, koho Rajeque označuje ako Bradyho, na fotke sa priamo nespomína, no je známe, že je ženatý a lásku jej vyznal pri rôznych príležitostiach. New England Patriots Prihrávač sa dostal do posezónnej sezóny ešte raz.

Nádherná modelka Veronica Rajeka vyznáva lásku Tomovi Bradymu.MC

Treba pripomenúť, že po trinástich rokoch manželstva s brazílskou topmodelkou. Gisele BundchenTB12 ukončili toto puto minulý piatok, 28. októbra, keď oznámili rozvod, ktorý bol jedným z najdôležitejších tipov celebrít roku 2022.

Tom Brady by mal odohrať 20. účasť v play-off

V roku 2023 sa Brady dostane do play-off po 20. raz vo svojej 23-sezónnej kariére, pričom trikrát prehral v roku 2000 (keď bol oporou Drewa Bledsoea) a 2002 (jediný rok, kedy sa nekvalifikoval). a 2008 (bol zranený v zápase 1. týždňa Náčelníci Kansas City)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close