Ekonomika

Keď Flynn tlačí na Chunga ohľadom životných nákladov, Truss vyvoláva obavy z premiérskeho titulu

SNP வெஸ்ட்மின்ஸ்டர் தலைவர் ஸ்டீபன் ஃப்ளைன் இன்று பிற்பகல் காமன்ஸில் <i>(Obrázok: PA)</i>“ bad-src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/1_0_uZJ7kSCstUx44I6D_w–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY0MA–/https://media.zenfs.com9d_4029/her 1c25f42950fcf2 52bbc“ src = „https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/1.2/1_0_UZJ7KSCSTUX4I6D_W–/yxbwawq9AGXHBMRLCJT3LCJTPTY0MA–/HTTPSLDTTY0MA–/MEDIAA./MEDIAA21CEN2SHEN5COM/40EN F42950FCF252BBC „/></div>
</div>
</div>
<p><figcaption class=Vodca SNP Westminster Stephen Flynn dnes popoludní v poslaneckej snemovni (Obrázok: PA)

Vodca SNP Westminster Stephen Flynn spochybnil premiérov rekord hospodárstva Životné náklady, keď upozornil na výročie začiatku krátkeho premiérovania Liz Trussovej.

Na prvom zasadnutí alebo na otázky premiéra po návrate poslancov z letnej prestávky pán Flynn na Poslaneckej snemovni povedal: „Verejnosti netreba pripomínať, že dnes je to rok, čo sa premiérov predchodca ujal úradu. myslel si, že by bolo lepšie, keby rýchlo odišiel.

„Ale keď sa pozrieme na čísla nezamestnanosti,…​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ a a/alebo a/alebo, keď sa pozrieme na výšku, a keď sa pozrieme na ceny potravín, sú vysoké.

ozveny Vzdelávanie V ostrom rozhovore s ministerkou Gillian Keegan začiatkom tohto týždňa dodal Flynn: „Môžem sa teda spýtať premiéra, kedy zlezie zo zadku a niečo s tým urobí?“

Rishi Sunak odpovedal: „To, čo nedokázal zdôrazniť, je, že som od neho a jeho kolegov sediacich naprieč dispečerským boxom počul, že vo vývoji nejako zaostávame.

„To, čo neurobil, je využiť príležitosť na to, aby uviedol rekord hneď, keď sú zverejnené správne čísla, aby ukázal, že sme sa zotavili najrýchlejšie zo všetkých európskych ekonomík od Covidu.“

Sunack, Flynn a líder labouristov Sir Keir Starmer zmenili svoje prvé línie, zatiaľ čo sa strany pripravujú na odpočítavanie do nového parlamentného roka. Všeobecné voľby Očakáva sa budúci rok.

Pani Trussová sa stala predsedníčkou vlády 6. septembra minulého roku, ale po 49 dňoch po páde katastrofálneho mini-rozpočtu jej kancelárky bola nútená odstúpiť, čo vyvolalo paniku na finančných trhoch a zvýšilo úrokové a hypotekárne sadzby.

READ  Predseda slovenského parlamentu presadzuje čínske investície uprostred bezpečnostných obáv - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close