šport

MT: Boyden bol nominovaný do rumunského tímu na Davisov pohár

WACO, Texas – z Bayloru Adrian Boyton Ako tento týždeň oznámil kapitán tímu, bol nominovaný do rumunského kádra na Davisov pohár.

Z Davisovho pohára odišiel vlani v marci prehrou 6:3, 6:1 so Španielom Robertom Bautistom Agutom. V novembri 2021 porazil Jorgeho Briana Pantu z Peru 6–4 6–4 na ceste k rumunskému víťazstvu 4–0 nad Peruáncami v play-off Svetovej skupiny.

Rumunsko sa v 1. kole Svetovej skupiny 1 16. – 17. septembra v NTC Aréne predstaví v Bratislave so Slovenskom. Rumunsko je v priebežnom poradí s 251,5 bodmi na 30. mieste a Slovensku na 27. mieste.

V rumunskom kádri sú hráči ako Nicolas David Ionel, Marius Copil, Cesar Cretu, Victor Vlad Carnia a Boyden, ktorých nominoval kapitán tímu Gabriel Trifu.

Remíza I. svetovej skupiny bude pozostávať z piatich zápasov počas dvoch dní, pričom v prvý deň budú dve dvojhry, druhý deň dve obrátené dvojhry, po ktorých bude nasledovať štvorhra. Všetky zápasy sú najlepšie z troch setov tajbrejkov.

Boitan sa pripája k bývalému tímu Baylor Mathias Soto, ktorý hrá za Čile v prvom kole I. svetovej skupiny. V Davisovom pohári si zahrali aj John Beers (Austrália) a Jimmy Bentek (Honduras).

Pre viac informácií navštívte www.DavisCup.com A nájsť konkrétne informácie o súťaži Tu.

Ak chcete zostať v obraze o mužskom tenise Baylor počas celého roka, sledujte tím na Facebooku, Twitteri a Instagrame: @BaylorMTennis.

www.BaylorBears.com

READ  Combos bojuje s Wendy v otvorenom semifinále

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close