Zábava

Náročné obdobie Judiny a Twisted: Bola pridaná prekážka!

Moderátorka populárnej Smotánky túžila po dieťati. V 49 rokoch sa jej to podarilo.

Prominentný slovenský pár Štefan Skrúcený a Erika Judínyová sa 20. mája stali rodičmi malej princeznej, ktorej meno si vybrali Ella. Za vysnívaným dieťaťom však osud pripravil pre dvojicu náročnú cestu. „Po roku a pol sme však ani len nečakali, že to príde. A stalo sa. Ani sme tomu neverili. Existovali náznaky, že to nebude fungovať. Nechcem hovoriť o miernych krvácanie alebo čokoľvek … Ale išli sme na vyšetrenie s tým, že to asi nie je skutočné a povedali nám, že to je a je normálne. A práve to vyšlo, “ odhalil svojho hrdého otca svojim priateľom podcastu.

Napriek tomu, že čerstvá mamička má sekciu za sebou, nemuseli sme dlho čakať, atraktívna blondínka sa vrátila na obrazovky televízie Markíza. Pár však zabudol na jednu maličkosť, a tou bola opatrovateľka. „Stále som s ňou praktická. Keď bola Erika doma a mala prestávku v televízii, nejako sme to zakryli. Odkedy začala pracovať v septembri, uvedomila som si však, že sme nemali čas nájsť si dámu na baby. Takže som šla na pozíciu opatrovateľky z noci na ráno, “ prezradil obľúbený herec a moderátor.

Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný kráčali a kočovali svoju dcéru Ellu v bratislavskom Horskom parku.

Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný kráčali a kočovali svoju dcéru Ellu v bratislavskom Horskom parku.

Zdroj: Emil Vaško

Otvorte to tiež naša galériakde nájdete zaujímavé zábery.

Autor:
dk

READ  Posledné cestovné rady zahraničných kancelárií Spojeného kráľovstva pre Poľsko, Maďarsko, Bulharsko, Slovinsko, Slovensko a ďalšie krajiny východnej Európy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close