Ekonomika

Operátor Radosť spustil web. Prináša ďalšie informácie, limity k neobmedzenú nejasné

Nový poskytovateľ mobilných služieb chce odštartovať v priebehu októbra.

Pripravovaný operátor Radosť od O2 spustil vlastnú webovú stránku. Doména bola aktívna už pár dní, obsah pribudol až dnes. Na webe opisuje hlavné výhody nového produktu, Aj keď stále neuvádza, či bude mať neobmedzený paušál nejaké limity.

Hneď logo operátora sa spája s prevádzkovateľom operátora a uvádza, že ide o „Radosť od O2“. Zároveň zdôrazňuje, že pôjde o operátora, kde sa bude dať všetko vybaviť cez appky, nebude mať viazanosť a v ponuke budú iba tri programy.

Vraj bez háčikov

Okrem toho tvrdí, že „háčiky“ pre klientov nechystá. „Prvých 7 dní máš nekonečnú Radosť zadarmo. Potom sa rozhodneš, či si ju necháš. To je celé. Žiadny háčik,“ opisuje.

Radosť bude mať v ponuke tri balíčky.

fotogaléria

Radosť bude mať v ponuke tri balíčky.

Zdroj: O2

Z troch balíčkov budú dva obsahovať 100 a 200 jednotiek, ktoré sa budú dať míňať ako minúty, SMS alebo MMS. Budú mať aj balík 2 GB a 8 GB dát.

Najvyšší, a pritom na slovenské pomery lacný program, má ponúknuť neobmedzené volania, SMS, MMS a neobmedzené dáta. Nie je ale stále známe, aká bude rýchlosť a či budú nejaké obmedzenia. Radosť iba pri predstavení pre novinárov uvádzala, že bude dostatočná aj pre Full HD videa.

Operátor už prezradil, že nebude iba pre nových zákazníkov, ale aj klientov konkurencie, ktorí si budú môcť preniesť svoje číslo. „Prenos čísla – Zo svojho čísla môžeš mať ešte väčšiu radosť. Stačí pár klikov v appky a všetko vybavíme za teba,“ opisuje.

Radosť ponúkne najvyššiu program za 20 eur mesačne.

Čítajte tiež

READ  Prvé kilometre s očakávaným kórejským SUV. Zaujme jazdou, dizajnom a skvelými riešeniami

O2 ide tvrdo konkurovať 4ke: Cez operátora Radosť, s neobmedzenom za 20 eur …

Aj v EÚ, poplatky sa strhnú samy

Zároveň je už jasné, že balíky budú bez viazanosti a využiteľné aj v EÚ – presné limity ešte známe nie sú. Radosť opisuje, že pre objednanie a správu služieb postačí iba appky. Bude totiž bez pobočiek a tiež mesačný poplatok sa strhne z platobnej karty. Samy sa strhnú aj poplatky nad rámec – napríklad za extra dáta alebo parkovné či SMS cestovného lístka.

Aj zriadenie má prebiehať cez aplikáciu. Klient zadá údaje, ukáže občiansky preukaz a tvár, pridá údaje z platobnej karty a príde mu SIM karta cez kuriéra.

Aj prípadné problémy a požiadavky budú riešiť len online. „Ak budeš niečo potrebovať, oslov nás cez chat, či kontaktný formulár. Na tomto webe ich nájdeš už onedlho,“ dodáva Radosť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close