šport

Päť medzinárodných hráčov sa môže tešiť na tohtoročné podujatia na tráve

Gratulujeme od aktuálneho hráča číslo 1 na svete, ktorý k svojmu menu získal celkovo 20 grandslamových titulov.

Španielska hviezda, ktorá má pred sebou len štyri roky kariéry, sa stretla zoči-voči s porážkami vrátane ‚kráľa antuky‘ Rafaela Nadala, tenisového bežca Novaka Djokoviča a zlatého olympijského medailistu. Alexander Sverrev.

Napriek tomu je tu niekoľko otázok; S jeho menom ako hlavným bodom hry, môžu byť Alcaras aj naďalej ohromené, keď sa blíži sezóna na ihrisku? Dokáže vytvoriť rekord pre najmladšieho hráča, ktorý sa stane kráľovnou kráľom? To je to, čo by mal Chinch hrať na šampionáte tento rok.

Barbora Grežiková

 • Vek: 26
 • Svetový rebríček: 14
 • Vstup: Rothesay Classic Birmingham, Rothesay International Eastbourne

Česko Slovensko Barbora Grežiková Na titulky novín sa dostal po tom, čo minulý rok porazil Rolanda Carrosa vo svojom piatom vystúpení v hlavnom ťahu v singli na Slame, a teraz – s tromi titulmi vo dvojhre a 15 vo štvorhre – sa chystá debutovať na Rotsey International Eastbourne. .

V roku 2022 pokračovala Krežikova vo svojej masívnej zbierke striebra, v januári vyhrala Australian Open v kategórii štvorhry a postúpila do niekoľkých finále vo štvorhre a dvojhre vrátane medzinárodného tenisového turnaja v Sydney.

Taylor Fritz

2022-Taylor-Fritz-PNP-Paribas-Open-Indian-Wells-Final.jpg

 • Vek: 24
 • Svetový rebríček: 14
 • Vstup: cinch Championship, Rothesay International Eastbourne

Indian Wells s láskavým dovolením 24-ročného Powerhouse, Taylor Fritz, Rafael Nadal – ktorý drží rekord v zisku 14 titulov na French Open – s priamymi výhrami proti takým ako Audrey Rublev. So svojím menom vyrytým v otvorenej sieni slávy BNP Paribas sa Fritz po piatykrát vracia do Eastbourne, kde chce získať späť korunu, ktorú hrdo predvádzal v roku 2019.

V roku 2021 dokončil Fritz sezónu ako číslo 1 v Spojených štátoch a tento rok dosiahla hviezda narodená v Kalifornii vrchol svojej kariéry a obsadila 13. miesto na svete. Je jediným Američanom, ktorý vyhral titul vo dvojhre v Indian Wells od Andreho Agassiho v roku 2001 a podarilo sa mu to vo veľkom štýle, čím ukončil Nadalovu 20-zápasovú víťaznú sériu.

READ  Američania idú v rozstrele 0:5, vo štvrťfinále mužského olympijského hokeja padajú so Slovenskom

Mária Zacharová

2019-Maria-Zachary-Wimbledon-Championships.jpg

 • Vek: 26
 • Svetový rebríček: 5
 • Vstup: Rothesay Open Nottingham, Rothesay International Eastbourne

Rodák z Atén, hlavného mesta Grécka. Mária Zacharová Po umiestnení v prvej päťke bol označený za jedného z najlepších na svete. V roku 2021 šla Zachary od úspechu k úspechu a stala sa prvou Grékou, ktorá prekonala 10 najlepších miest, pričom zaznamenala najvyšší počet výhier v 10 najlepších.

Rýchly posun vpred do roku 2022, 26-ročný hráč, ktorý postúpil do finále v Petrohrade a Indian Wells, porazil niektorých z najlepších hráčov sveta vrátane Pauly Podosa zo Španielska a Coca-Coly zo Spojených štátov. Teraz Zachary čelí novej výzve, pretože je na čele hodnotenia pre Rotsey Open v Nottinghame a je druhý za Barborou Krezzhikovou pred Rotsey International v Eastbourne.

Diede de Groot

2021-Diede-de-Groot-štvrťfinále-Wimbledon.jpg

 • Vek: 25
 • Svetový rebríček: 1
 • Vstup: Rothesay International Eastbourne

Tenisová hviezda na invalidnom vozíku je na čele rebríčka žien, ktoré nespomaľujú. Diede de Groot Vyhral 62 finále, vrátane 14 veľkých víťazstiev vo dvojhre, a Cherry bol na čele zoznamu so ziskom zlatej medaily na paralympiáde v Tokiu v roku 2021 – takže normálne sa dá povedať, že vyhral veľa.

V súťaži na tohtoročnom Rodge International Eastbourne je titulová udalosť taká, na ktorú by sa Británia mala pozerať pred sezónou Bull Court v roku 2022.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close