Hlavné správy

Po incidente na invalidnom vozíku podpísal Carson Pryor s tímom na Slovensku

Carson Pryor, ktorý v marci na videu tlačil prázdny invalidný vozík zo schodov, podpísal zmluvu o hraní hokeja na Slovensku.

23-ročný Carson Fryer je synom generálneho manažéra Philadelphia Flyers Daniela Fryera. Carson Pryor bude hrať za HC 19 Humenné v Debos extralige, slovenskej elitnej lige. Preto minulý týždeň podpísal zmluvu Erie Times-News.

Briere, útočník, bol prepustený z hokejového tímu Mercyhurst University po incidente z 11. marca v Sullivan’s Pub v Erie. Bezpečnostné video zverejnené na sociálnych sieťach ukázalo Pryora na vrchole schodiska s lakrosovým hráčom Mercyhurst Patrickom Carozzim. Postavili sa vedľa prázdneho invalidného vozíka predtým, ako Pryor posunul invalidný vozík po schodoch.

Invalidný vozík patril Sidneymu Benesovi (22), ktorý vystúpil, keď pomáhal znášať invalidný vozík dolu schodmi a na toaletu. Beneš bol pripútaný na invalidný vozík po tom, čo mu po autonehode v roku 2021 amputovali nohy. Erie Times-News.

Pryor a Carozzi boli v apríli obvinení z priestupku druhého stupňa.

Počas predbežného vypočutia v máji každý z mužov vinu v obžalobe odmietol Erie Times-News. Ich prípady sú v súdnom systéme a čakajú na vyjadrenie súdu alebo dohody o vine a treste. Pri incidente nedošlo k žiadnym zraneniam, ale podľa novín vznikla škoda na invalidnom vozíku asi 2000 dolárov, čo viedlo k obvineniam.

Prior a Carozzi minulý mesiac podľa denníka požiadali o urýchlenú rehabilitáciu. ARD je štátny program, ktorý dáva okresnému prokurátorovi právo zrušiť záznamy obvinených osôb, ak program dokončia. Na absolvovanie programu nie je potrebný register trestov.

Carson Pryor sa po incidente vo vyhlásení ospravedlnil: „Hlboko ľutujem svoje správanie v sobotu. Pre moje činy neexistuje žiadne ospravedlnenie a urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som vynahradil tento vážny nedostatok súdnosti.

READ  Gregor Dimitrov ušetril v Melbourne 2 MB a pridal sa k Rafaelovi Nadalovi. ATP Tour

Daniel Pryor vo vyhlásení v marci uviedol: „Bol som zhrozený Carsonovým konaním vo videu zdieľanom včera na sociálnych sieťach. Sú neospravedlniteľné a úplne proti hodnotám našej rodiny, že sa k ľuďom správame s rešpektom. Carson hlboko ľutuje a preberá plnú zodpovednosť za svoje správanie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close