Technológie

Prečo ‚Starfield‘ nemá pozemné vozidlá pre svoje obrovské planéty

Jedna otázka týkajúca sa Hviezdneho poľa je, že je to prvýkrát, čo väčšina ľudí pristane na jednej z jeho veľkých planét…prečo neexistujú pozemné vozidlá, ktoré by mohli ísť rýchlejšie? Keďže musíte prejsť 400 až 1000 metrov, zdá sa logickejšie, najmä s menším množstvom kyslíka, dostať sa na zaujímavé miesta, ktoré sú dostupné pešo.

čiastočne čiastočne Divný rozhovor s Bloombergom Todd Howard vzniesol otázky týkajúce sa hry („Možno budete musieť aktualizovať svoj počítač“), na ktoré sa ho pýtali.

Jeho odpoveď: „Akonáhle urobíte vozidlá, zmení to hru, takže keď sa dostanete na svoju loď, tým, že sa zameriate na to, keď idete pešo, pomôže nám to zažiť, akí rýchli sú hráči. Pozerám sa na veci.“ „

Zdá sa, že to, čo tu spomína, vedie k jasnému záveru, že ide o problém s vykresľovaním. Produkovať všetky tieto kamene, rastliny a zvieratá je jedna vec pešo, no úplne iná, keď sa k nim rútite vo vozidle.

Myslím si však, že existuje pravdepodobne dlhý zoznam dôvodov tohto vykresľovania/vzdialenosti kreslenia/pop-in v minulosti a všetko je to spojené s rozhodnutím nerobiť vozidlá, čo sa podľa mňa môže v DLC dokonca zmeniť. Jeho všadeprítomný porovnávací bod, No Man’s Sky, nakoniec pridal vozidlá. Nie všetky sú dobre Dôvody, ale tu je to, čo si myslím, že sa deje:

Tie neviditeľné steny – Pred vydaním hry sme počuli úniky informácií o ľuďoch, ktorí kráčali kdekoľvek od 20 do 45 minút, aby sa dostali na „koniec“ jednej z dlaždíc vygenerovaných hrou. Za 140 hodín hrania som netrafil ani jednu z týchto stien, pretože kto bude pre zábavu prechádzať celú mapu Skyrimu, to sa zmení, keď predstavíte vozidlá. Zrazu, ak máte vozidlá, ktoré môžu ísť 4-5 krát rýchlejšie ako hráč, vy Do Začnite nechať ľudí narážať na tie steny s určitou frekvenciou a bude to naozaj zlé. Takže toto je ochrana pred tým.

READ  Classic Resident Evil sa stretáva s Alanom Wakeom v novej hororovej hre na Steame

Popiera väčšinu kyslíkového systému – Kyslíkový systém v Starfield je hernou verziou vytrvalosti a kde vám dochádza kyslík? Prechádzanie dlhých vzdialeností na týchto planétach vás povzbudzuje k tomu, aby ste si vylepšili svoj kyslík, čo zahŕňa investovanie do výhod alebo modernizáciu výstroja na boj proti nemu. V malých mestách alebo počas vojny to neplatí.

Porovnajte s predchádzajúcimi hrami Bethesdy – Áno, Skyrim a Oblivion majú evidentne svoje kone, no je tiež pravda, že hráč trávi kopu času. Vypnuté Ich kone boli tiež, takže im to zrejme pripadalo viac voliteľné. A séria Fallout nemá žiadne rýchle pozemné vozidlá, ktoré by porazili pustatinu, a hrateľnosť je tejto hre veľmi podobná. Samozrejme, protiargumentom je, že tieto hry boli príliš husté so svojimi POI v porovnaní s týmito obrovskými, preskúmateľnými planétami.

Dizajn krajiny – Vzhľadom na spôsob, akým sú tieto mapy vytvorené, mnohé z nich nebudú fungovať s vozidlami. Husté lesy, skalné útvary a nepriechodný terén spôsobujú, že vozidlá sú do značnej miery zbytočné a potom sú na to sťažnosti.

Znížený prieskum, rýchlejšie vyrovnávanie sily – Páči sa mi Bethesda Jednou z hlavných slučiek hry je putovanie po okolí, skenovanie skál, flóry a fauny, vďaka čomu je zipsovanie vo vozidle ešte menej optimálne. Zaujímalo by ma, či ide o zisk XP, ak je zrazu vzdialenosť medzi lúpežnými plošinami na horizonte 15 sekúnd jazdy namiesto pomalej chôdze alebo jazdy medzi veľkými rojmi poľnohospodárskych tvorov, možno sú to oveľa rýchlejšie XP. . Opäť platí, že porovnanie NMS platí, pretože táto hra je celá o katalogizácii vecí a HyperForm XP má veľa možností vrátane tlače vašej stránky oveľa rýchlejšie, keď ju správne nastavíte.

Neviem, kde mám pristáť. Myslím, že by to bolo zábavné hnutie investovať a stavať okrem lodí. Nie, nevidím, aký by bol zisk z tých dlhých trekov, najmä na pusté mesiace, a naskočiť do lunárneho roveru by bola zábava. Stále chápem, prečo to neurobili kvôli všetkým vyššie uvedeným a technickým problémom. Bez ohľadu na to neočakávam, že ich hra dostane, takže vylepšite ten kyslík.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close