Technológie

Prepracovaním Google Home Apps budú udalosti kŕmenia jednoduchšie

Po aktualizácii hlavnej karty pomocou Interaktívne zariadenie sa mení Google, inšpirovaný Androidom 11, chce prepracovať svoje domáce aplikácie „Feed“, aby boli efektívnejšie.

Google Home Apps má dve hlavné karty. K dispozícii je „Domov displej“ so zoznamom všetkých vašich zariadení vo fáze Google Update, aby ste mohli vykonávať rýchlejšie akcie. Vedľa toho je karta „Domovský kanál“ na zobrazenie upozornení z vašich inteligentných zariadení.

Tieto „prioritné udalosti“ zahŕňajú zmeny v domácnosti a exteriéri a najnovšie aktualizácie Diskusná skupina Funkcia. Pod tým je sekcia „Nedávne udalosti“, zatiaľ čo niekoľko propagačných kariet „Objavte“ bude všade okolo.

Google Tento mesiac Prepracovanie Home Feed vám pomôže pochopiť, čo sa deje vo vašej domácnosti a okolo nej.

Aktualizácia automaticky triedi najnovšie a najdôležitejšie udalosti vo vašej domácnosti na aktualizovanom usporiadaní bez neporiadku. Namiesto rolovania v zozname opakujúcich sa udalostí pomáhajú zoskupené udalosti pochopiť, čo sa stalo naraz.

Zdá sa, že nový dizajn karty, ktorý okamžite rozpozná typ upozornenia vľavo, má menej rolovania. Každé oznámenie obsahuje názov, čas a zariadenie v ktorej miestnosti. Karty fotoaparátu sa dodávajú s obrázkami, pričom každá má rozbaľovaciu ponuku. Nakoniec je tu skratka „História“ v ľavej hornej časti informačného kanála, aby ste to videli všetko.

Dostupný by mal byť v najbližších týždňoch Verzia 2.49 Vďaka redizajnu Home View ešte nie je široko dostupný pre Android cez Google Play.

Viac na Google Home:

FTC: Používame automatizované pripojenia generujúce príjmy. Ďalej.


Ďalšie novinky nájdete na stránke 9to5Google na YouTube:

READ  Druhé kolo testov na prítomnosť korónových vírusov na Slovensku priťahuje veľký zástup | Hlas Ameriky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close