Svet

Princ Harry sa možno nezúčastní korunovácie kráľa Charlesa

Horný riadok

Nové odhalenia z bombových memoárov princa Harryho Rezervný A úryvky rozhovorov s vojvodom zo Sussexu naďalej unikali v piatok pred utorkovým vydaním knihy, čo viedlo k silným reakciám britskej tlače a kráľovských divákov, vrátane správy, že Harry sa nezúčastní nadchádzajúcej korunovácie svojho otca, kráľa Karola III. .

Kľúčové fakty

In Ukážka Vo svojom nedeľnom rozhovore pre ITV povedala, že „lopta je na ich strane“ o tom, či Harry bude alebo nebude pozvaný na korunováciu, a dodala: „Je toho veľa, čo by som mohol navrhnúť, a som si istá, že budú pripravení. Posaďte sa a hovoriť o tom.

Harry píše, že o smrti svojej babičky, kráľovnej Alžbety, sa dozvedel zo správ, nie od svojej rodiny, a že sa s jej telom mohol rozlúčiť až po jej smrti. BBC.

Harry tiež podrobne opisuje svoje minulé užívanie drog, vrátane kokaínu a psychedeliká ako tínedžer, ktoré používal ako „liečbu podobnú drogám“, uvádza BBC a Vydavateľstvo Správa bola založená na španielskej verzii knihy, ktorú každý z nich dostal omylom, keď bola pôvodne uvedená do predaja.

BBC a Associated Press vo svojom spravodajstve uviedli, že ani palác, ani iní členovia kráľovskej rodiny nekomentovali žiadne z tvrdení. Rezervný Doteraz zverejnené.

Harry dostal odpor za to, že napísal o zabití 25 bojovníkov Talibanu počas služby v Afganistane. Plukovník vo výslužbe Richard Kemp označil komentár za „chybu v úsudku“ a vodca Talibanu Anas Haqqani. To tweetoval „Mnohým chýba slušnosť prejaviť svoje svedomie a priznať svoje vojnové zločiny.“

V Harryho ukážke na pondelok Rozhovor s Dobré ráno AmerikaHarry povedal, že jeho zosnulá matka princezná Diana by bola „rozrušená“ stavom jej vzťahu s jej bratom princom Williamom.

Veľké číslo

Číslo 1. Presne tak Rezervný Pred utorkovým vydaním sa dostal na prvé miesto zoznamu najpredávanejších produktov Amazonu.

Hlavné pozadie

Kniha predstavuje druhý nedávny pohľad do zákulisia života princa Harryho ako člena kráľovskej rodiny. V decembri bol spolu s manželkou Meghan Markle, ktorá v roku 2020 odstúpi z funkcie starších členov kráľovskej rodiny, predmetom dokumentárneho seriálu Netflix. Zatiaľ čo predstavenie predstavuje rozpor medzi Harrym a jeho rodinou, zdá sa, že jeho kniha ukazuje všetko otvorené. Ďalšie časti knihy zahŕňajú osobné príbehy o jej strate panenstva a podrobnosti o jej ťažkom vzťahu s bratom a otcom. Harry tvrdil, že princ William v roku 2019 udrel ho na Markle a bratia „prosili“ svojho otca, aby si nevzal Camillu Parker Bowlesovú

čítaj viac

„Zrazili ma na zem“: Princ Harry v novej knihe obviňuje Williama z fyzického napadnutia Meghan (Forbes)

Princ Harry nazýva Williama svojím „drahým bratom a úhlavným nepriateľom“: Čo hovorí pred vydaním kontroverzných memoárov (Forbes)

Toto je šesť šokujúcich únikov z pripravovaných memoárov princa Harryho

(Forbes)

READ  Vysokorýchlostná železnica oddeľujúca pobaltské štáty od Ruska a ich sovietskej minulosti

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close