Zábava

Radikálny ŠKRT neďaleko Čechov zasiahol aj Jojku: Maska je v nedeľu večer zrušená!

Minulý týždeň sme informovali Topky, že po tretej časti sa česká Prima rozhodla presunúť nákladnú televíznu šou z hlavného vysielacieho času do menej atraktívneho vysielacieho času, konkrétne o 21:25. A od budúcej nedele. Zastihlo ich tragické publikum, ktoré projekt dosahuje.


Tragické sledovanie Zlatej masky Jojka: Česi stratili trpezlivosť … Prudký rez!


Ako české médiá zverejnili, Zlatá maska ​​stratila v každej časti časť publika a v tretej epizóde zostala iba asi polovica tých, ktorí si šou pozreli prvý týždeň. Spýtali sme sa, či sa na podobný krok pripravuje aj slovenská Jojka, ktorá program prináša Slovákom.

V tom čase však nechystali nijaké zmeny chaty. „Zlatá maska ​​zostáva na Televízii Joj. Čas jej vysielania sa nezmení, diváci si ju budú môcť znovu pozrieť v nedeľu o 20:35.“ Pre Topkysk to povedala televízna manažérka Katarína Gajdošíková. Ale o týždeň neskôr je všetko inak.

Televízia na svojom webe oznamuje, že relácia sa posúva z pôvodného času a definitívne sa skončí v nedeľu večer. Fanúšikovia si ho budú môcť pozrieť po zajtrajšej noci – teda v sobotu, ale v menej atraktívnom čase o 21:30

Páči sa vám nový vysielací čas Zlatej masky?

READ  Kanaďania majú teraz Batmana a Robina

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close