Robert Mach vyhral siete na Slovensku

Útočník FC Sydney Robert Mack sa vrátil na medzinárodnú scénu pri výhre Slovenska 3:0.

Sydney FC č. 11 odletel do svojej rodnej krajiny na dva zápasy kvalifikácie UEFA Euro 2024 proti Portugalsku a Lichtenštajnsku. Mack bol vynechaný zo sobotňajšieho ranného víťazstva 1:0 nad Portugalskom, ale nastúpil proti šiestim najmenším národom sveta.

Slovensko sa v úvodných 11 sekundách ujalo vedenia 1:0 a krátko nato ho zdvojnásobilo, keď odvrátilo roh Roberta Macka. Po deviatich minútach sa Robert Mack ocitol vo vnútri šestnástky, prehodil loptu a preštrikoval okolo rútiaceho sa brankára, aby dostal svoju krajinu do vedenia 3:0.

Nenasledovali žiadne ďalšie góly, ale Mack odohral ďalší pôsobivý zápas v slovenskom drese, keď v priebehu 70 minút absolvoval 41 dotykov a 86 % prihrávok.

Robert Mack je vo svojej krajine v dobrej forme

Robert sa teraz vráti do Austrálie, kde v nedeľu popoludní opäť nájde sieť vo štvrťfinále Austrálskeho pohára proti Western United na Leichardt Oval. Vezmi si lístky TuPre tento konflikt.

Hlavný obrázok: Webová stránka slovenského futbalu