Rusko – Slovensko 8.10.21 Kvalifikácia majstrovstiev sveta vo futbale UEFA Výber futbalu, rozpory a predpoveď »Sport Chat

Rusko hostí Slovensko v 7. kole H -skupiny kvalifikácie majstrovstiev sveta UEFA na kazanskom štadióne. Rusko je na 2. miestend Miesta s 13 bodmi, boli zatiaľ pevné na oboch koncoch. Slovensko je v 3R.D. Miesto, ale stále majú šancu dostať sa k tým 2nd Poloha alebo dokonca môže byť 1Sv Poloha

Rusko bolo v týchto kvalifikáciách minulý mesiac solídne a teraz neprehralo v posledných 3 zápasoch. Rusko počas tohto predĺženia strelilo 4 góly a podarilo sa mu udržať 3 čisté kontá. V poslednom zápase proti Malte malo Rusko najlepší tím s 53% držaním lopty, 7 strelami na bránu, 12 rohových kopov, 3 veľké šance a 81% perfektnou prihrávkou. Hoci hrali doma proti Malte, Rusko dalo iba 2 góly, ale výhra bola hádam výhra. Dijuba zatiaľ strelil Rusku 3 góly, zatiaľ čo Fernandez pridal 2 góly. Rusko bude v tomto cykle opäť bez Dijuby, ale stále má niekoľko dobrých hráčov, ktorí môžu naplniť a streliť niekoľko gólov. Rusko je blízko majstrovstvám sveta, ale stále potrebuje niekoľko pozitívnych výsledkov a myslím si, že aj budú.

Slovensko chvíľu nehralo dobre a prehralo 2nd Vďaka tomu sa Slovensko v poslednom zápase proti Cypru dobre vrátilo domov. Slovensko ovládalo 64% držania lopty, 7 gólov, 7 rohových kopov, 2 veľké šance a 85% perfektnej prihrávky. Prvý polčas bol pre Slovensko ťažký, ale dokázali prelomiť obranu Cypru. 2 gólmi v druhom polčase Slovensko vyhralo 2: 0. Slovensko je teraz vzdialené 2 až 4 bodynd Vesmír, ale ak vyhrá túto hru, získa 1 bod z Ruska a až potom začne plynúť adrenalín. Najhoršie na Slovensku je, že ich útočníci nie sú veľmi produktívni a Screener je s 2 gólmi ich vedúcim strelcom. Slovensko má hráčov z niektorých z najväčších klubov v celej Európe, ale potrebujú útočníka a bohužiaľ nemá kto vyplniť tento priestor.

READ  Pandemický plán predpokladá niekoľko fáz, Slovensko je v prvej - Domáce - správy

Rusko v týchto kvalifikáciách ešte neprehralo domáci zápas a celkovo neprehralo ani jeden z posledných 6 domácich zápasov. Slovensko by sa malo zamerať na obranu, pretože nemá veľa ofenzívy, a preto si myslím, že táto hra sa skončí remízou.