Technológie

Super Mario Run oslavuje spustenie hry Mario Wonder s bezplatným odomknutím fázy

Obrázok: Nintendo

Na oslavu nedávneho spustenia hry Super Mario Bros. Wonder on the Switch Nintendo ohlásilo špeciálnu udalosť s mobilným názvom Super Mario Run.

Počas tejto časovej udalosti môže každý, kto si hru ešte nezakúpil, hrať platenú fázu titulu zadarmo. Táto pozícia sa bude denne meniť a akcia potrvá do konca novembra.

„Aj keď si nekúpite Super Mario Run, môžete hrať platenú scénu každý deň počas akcie zadarmo. Platená scéna sa mení každý deň, takže je to dobrá šanca zažiť niektoré úrovne, ktoré ste ešte nezažili. Stále ste hrali! „

Ak sa chcete zúčastniť tejto udalosti, musíte sa uistiť, že vaša kópia hry Super Mario Run je aktualizovaná na najnovšiu verziu. Ak chcete hrať všetky úrovne, musíte si kúpiť plnú hru. Ak prepojíte svoj Nintendo účet, môžete si zadarmo užívať dve platené úrovne denne.

Tu je to, čo potrebujete vedieť o hre Super Mario Run, ak ste ju ešte nehrali.

Hra Mario, ktorú môžete hrať jednou rukou! Ovládajte Maria poklepávaním, keď neustále beží vpred. Robte štýlové skoky, točenia vo vzduchu a skoky na stenu, aby ste zbierali mince a dosiahli cieľ. Odomknite ďalšie. Mariovi priatelia ako hrateľné postavy a majstrovské kurzy s ich jedinečnými schopnosťami.“

Samozrejme, vždy si môžete pozrieť aj Mariov nový bočný posúvač na Switch. Na Nintendo Life sme ju chválili a označili ju za najlepšiu 2D Mario hru od čias Super Nintendo.

READ  Mapy Google budú mať podrobnejšie informácie. Presnejšie zobrazia krajinu a terén - Komunikácia - Veda a technika

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close