Tenis | Zaokrúhliť štvorhru nahor Lloyd Clauspool získal titul na turnaji ATP Challenger Gran Canaria

• Lloyd Glaspool získal svoj prvý titul vo štvorhre Challenger od roku 2018
  • Druhé semienko nekleslo celý týždeň
Gran Canaria, Kanárske ostrovy – Lloyd Glasspool A Harry Heliswara Vstupom na výzvu boli druhé semená. Dvojica Brit / Fín získala titul bez straty jediného setu.

Nakúpte najnovšie vybavenie od najlepších hráčov Pro: Live Tennis Store A pozrite sa na škálu nástrojov svojich hráčov.
Kliknite a kúpte cez Pridewatch Sports

Lloyd Glasspool A Harry Heliswara Druhé semeno vo výzve. V prvom kole boli ich súperi Evan Marrero Carpelo & Emilio Nava. Prvý set vyzeral až po päty u Brita / Finna Spinarda / Američana, kde si Glaspool a Helisvara dokázali zabezpečiť rozdiel v službách. V druhom sete postúpil Seeds do štvrťfinále, keď na postup do štvrťfinále prehral iba jeden zápas, 7: 5, 6: 1.

Vo štvrťfinále boli proti Glaspool & Heliswara Edward Esteve Lopado & Guillermo Garcia-Lopez. Španielske divoké karty sa v prvom sete snažili zostať so semenami. Prestupuje proti Španielom a ujíma sa vedenia nad Britániou / Fínmi. Druhý set bol celú cestu, pretože semená dominovali a na postup do semifinále 6-4, 6-1 prehrali iba jednu hru.

V semifinále čelil druhému semenu Lorenzo Giustino & Marco Trungellity. Talian / Argentína Britmi / Fínmi úplne prekonaná. Glaspool & Heliswara prehrali iba jeden zápas a brali zápas v dvoch setoch a umiestnili sa vo finále 6-0, 6-1.

Druhé semená boli vo finále proti Kimmer Copegens & Sergio Martos Cornes. Stiahnutý Brit / Fín Belgicko / Španiel, kým sa na konci setu nerozlomia semená. Zdalo sa, že to prelomilo ducha Copies Jeans & Mortos Cornes iba pre jednu ďalšiu hru. Glaspool & Heliswara vyhrali set 7-5, 6-1.

READ  Kvalifikáciu na Euro vyhralo Turecko, ktoré hostí Chorvátsko

Nakupovať v Pridružené kluby Široká škála tenisového vybavenia a tréningových pomôcok, ktoré vám pomôžu vylepšiť tenis.

Zaokrúhliť štvorhru nahor

Luke Bombridge & House of Inglot Porazený Sander Gill & Vligen rybársky prút 6-4, 6-4 v semifinále v Singapure.

Ryan Beniston S Ivan Anatoljevič Netelko Porazený Julian Lens & Roberto Guerrero Gomez 6-2, 7-6 (10) v prvom kole v Noor-Sultan.

Mark Whitehouse S Francesco Ferrari Porazený Connor Hortas del Pino & Alexander Merino 7-5, 7-6 (5) v prvom kole v Neapole.

Jack Dropper S Simon Carr Porazený Hsu Yu-hsio & Shindaro Imai 3-6, 6-2, 10-5 v prvom kole v Šarm aš-Šajchu.

Jay Clark & Aidan McHugh Vo štvrťfinále v Šarm aš-Šajchu prehrali 6: 4, 6: 4 s Hsu Yu-hsiom a Shindarom Imaiom.

Morgan Phillips & Jack Finnington-Jones Porazený Sien Hsun Lo & Takashi Saito 7-6 (2), 6-3 vo štvrťfinále na pôde Šarm aš-Šajchu.

Samia Anane S Selena Atte Porazený Leila Nilufer Elmas & Melissa Chenley 5-7, 6-3, 10-6 v prvom kole v Antalyi.

Naomi Brady & Eden Silva Porazený Lisa-Marie Riox & Erica Sema Sharm L-Shake vo štvrťfinále 0: 0 (RET).

Tara Moore S Amina Pektas Porazený Maria Camila Osorio Serrano & Connie Perrin 6-4, 6-2 v prvom kole v Boca Raton.

Heroínový kúpeľ S Altila Sutjiadi Porazený Aplikácia Ground Argonada & Carolyn Tolheid 4-6, 6-3, 10-8 vo štvrťfinále na pôde Boca Raton.

Emily Webley-Smith S Sophia Shapatawa Porazený Estelle Cascino & Zion Mendes 6-3, 6-3 vo štvrťfinále na Poitiers.

Budúci týždeň budú Briti hrať v Loughborough, Rotterdame, Petrohrade, Portugalsku, Egypte, Indii, Slovensku, Tunisku, Lyone, Španielsku a Spojených štátoch.

READ  Christoph Baumgartner zaznamenal ohromujúci sólo pokus o vedenie Rakúska proti Slovensku už po šiestich sekundách – ide o najrýchlejší gól v medzinárodnej futbalovej histórii.

Podpora BritWatch – Zaregistrujte sa zadarmo na PPLC, aby ste podporili aktuálne príspevky do BritWatch Sports