Technológie

Uspokojivé aktualizácie pre Unreal Engine 5

Spokojná vývojárka Gabi Stein Studios vydala novú aktualizáciu hry Early Access, ktorá ju aktualizuje na Unreal Engine 5.

Hráči si túto verziu sim na budovanie továrne mohli na chvíľu vyskúšať v testovacej vetve, aby vývojári mohli pracovať na vylepšeniach výkonu. Teraz je k dispozícii všetkým na Steame aj Epic Games Store.

Inovácia na Unreal Engine 5 umožňuje stabilnejší základ pre budúce funkcie, ako aj nový systém osvetlenia, vylepšenia vozidla a zvuku a podrobnejšie možnosti kľúčov, tvrdí Gabi Stein.


Aktualizácia 8 Patch Notes Video

Ďalším doplnkom sú pokročilé nastavenia hry, ktoré umožňujú hráčom prispôsobiť si zážitok. Medzi možnosti patrí napríklad letový režim, žiadne náklady na zostavenie, počiatočná úroveň, režim bez bodnutia a ďalšie.

Pribudlo aj nové vybavenie, ako napríklad prioritný vypínač – konfigurovateľný istič – a napájacia veža, ktorá umožňuje dlhšie elektrické vedenia.

A nakoniec, Blueprints bol aktualizovaný s vylepšeniami kvality života pre zjednodušenie dizajnu. Nový režim štuchnutia (pre všetky zostaviteľné) znamená, že hráči môžu uzamknúť hologramy na mieste a voľne sa po nich pohybovať, aby potvrdili umiestnenie.

Spokojný v roku 2019 bol pôvodne spustený výhradne ako obchod Epic Games a ukázal sa ako obrovský úspech.

Coffee Stein Studios – vlastnené Embrace – vydali Wallheim a Code Simulator 3.

READ  Forspoken je moderná hra s otvoreným svetom pre PS5, však?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close