šport

V Otočku sa začína ITTF World Veterans Tour

Mesto Otocec, ktoré sa nachádza v juhovýchodnom Slovinsku, je východiskovým bodom pre tohtoročnú ITTF World Veterans Tour; Zápas sa hrá od dnes do nedele 11Th septembra.

Otocec, malé mesto na brehu krásnej rieky Krka, nie je cudzincom medzinárodnej konkurencie; Teraz je to už pravidelné miesto a bolo spustené v roku 2016, keď sa organizovali turnaje ITTF World Tour.

Najmä olympijskí medailisti Jun Mizutani z Japonska a Feng Tianwei zo Singapuru vyhrali mužský a ženský titul vo dvojhre.

Nepochybne úspešný pokus, iskra bola zapálená; Podujatia série ITTF Challenge sa konali nasledujúce tri roky, predtým ako sa v júni minulého roka konal turnaj WTT Youth Star Challenge. Akcia sa zopakovala začiatkom tohto roka v apríli a predtým v pondelok 5Th V septembri sa skončila WTT Youth Contest.

Mladšia veková skupina do 11 rokov je teraz na druhom konci spektra.

Hráči vo veku od 40 do 80 rokov a viac budú v akcii, pričom podujatia sa budú hrať každý s každým alebo v dvoch fázach, skupinová hra a hlavný ťah a útechy budú prebiehať podľa progresívneho knock-out vzorca. Na konci každého turnaja sa teda vytvorí poradie v poradí.

Omán na majstrovstvá sveta seniorov v roku 2023; Víťazi každého podujatia dostanú bezplatný vstup; Okrem toho bude všetkým účastníkom poskytnutá zľava 10 percent.

Celkovo sa okrem Slovinska prihlásili hráči z Albánska, Rakúska, Kolumbie, Chorvátska, Egypta, Anglicka, Francúzska, Nemecka, Maďarska, Indie, Talianska, Kosova, Slovenska, Švédska, Ukrajiny a Spojených štátov amerických.

READ  IIHF - Hokej sa vracia na Ukrajinu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close