šport

Víkend futbalového playoff 6. okresu sa začína nepokojmi

Futbalové play-off okresu 6 pokračovalo včera večer semifinálovými zápasmi v triede AA. Štvrtý nasadený Bishop Guilfoyle porazil neporazeného prvého Richlanda 32:22 a bude čeliť druhému Penns Valley, ktorý zdolal Bald Eagle Area 34:14.

Vo finále triedy 6A, State College vylúčila Altoonu, 28-7.

Semifinále triedy A bolo preložené na zajtrajší večer, v ktorom sa predstavia štyri tradičné konferenčné tímy. Na 92,5 FM U92, šampión konferencie a okres č. 1 nasadený Penns Manor navštívi piateho nasadeného Portage. Tieto dva tímy sa stretli 7. októbraTh Penn’s Manor vyhral 55:28, ale oba tímy utrpeli niekoľko kľúčových zranení.

Tréner komét Bill Packer vie, že jeho tím čaká bitka.


Tím Mustangs Marty Slanok strávil túto sezónu veľa času a on hovorí, že Penn’s Manor je ďalšou výzvou na ceste.

V Severnej Cambrii sa v odvetnom zápase Coal Bowl stretnú s druhým nasadeným Colts s tretím Cambria Heights, ktorý Northern Cambria porazila v prvom týždni sezóny.

Tréner severnej Cambrie Sam Shutty hovorí, že dynamické duo Highlanders v zložení Ty Stockley a Tanner Trybus bude vyvíjať tlak na jeho obranu.

Tréner Cambria Heights Jarrod Lewis očakáva skvelú noc pre futbal.

Futbalový banket v Homer-Center sa konal včera večer v Penn Run Christian Outreach Center. Wildcats hrali a prehrali so všetkými tímami v semifinále triedy A.

Tréner Wildcats Greg Page zobrazuje ukážku zápasu medzi Penns Manor a Portage.

Page očakáva tesný zápas medzi North Cambria a Cambria Heights.

Obe hry budú v rádiu zajtra večer. Penns Manor/Portage 92.5 FM je pripojený k U92 a TribLive High School Sports Network na U92radio.com. Bude to aj na Renta Digital TV od Dates Supermarket a Clymer Slovak Club. Čas vysielania je 6:15.

READ  Premier League: Jurgen Klopp je nadšený príchodom Thiaga Alcantara

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close