šport

Živé vysielanie a predpoveď Cecchinato proti Dzumhuru na rok 2021 Umag Otvorené

Marco Chechinado - Tamir Tumhur Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

V druhom kole 2021 Umak Open v stredu 21. júla sa taliansky Marco Chechinado stretne so známym rivalom v bosniansko-hercegovinskom Tamire Tumhur. , A tipy tu.

Chcete sledovať živé vysielanie Umak 2021 Umak online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Na čele s Marco Cechinado proti Tamirovi Tumhurovi

Pôjde o siedme stretnutie na turné medzi nimi a Čečinadom povedie 4: 2. Obe víťazstvá Tumhuru prišli na tvrdých dvorcoch, keď Čečnado 4: 0 na antuke.

Stretli sa dvakrát v zápasoch kvalifikácie a nižšej úrovne, obe vyhrali po jednom zápase.

Prečítajte si aj toto:

Chechinado Breeze past Bedin

Pred touto sezónou ešte nikdy neprekonal Aljaza Bedina, ktorý prehral všetkých sedem zápasov. Čečado je teraz zrazu jeho posledným víťazstvom v prvom dvojkolovom zápase, v utorok proti Umejcom dva proti Slovincom v roku 2021.

Čečináda v zápase nečelil brejku, keď za 66 minút zdolal Slovinsko 6: 1, 6: 4.

V tejto sezóne svetová jednotka číslo 82 postúpila na antuke na 13: 11, okrem iného aj v druhom kole v Barme, kde vo finále podľahol Sebastianovi Cordovi.

Dvadsaťosemročný bývalý šampión Umagilu porazil v roku 2018 Guida Bellu a získal tak korunu.

Utorňajšia výhra vylepšila Seminado na UMA remízou 6: 3 a semifinalista French Open 2018 bude teraz hladný po ďalších výhrach v Chorvátsku.

Dijumur vyrazil Horanského

Tamir Tumur si pripísal druhé turné v sezóne, keď v utorok v prvom kole porazil Slováka Philipa Horanského.

Dvadsaťdeväťročná Bosna a Hercegovina závodila 6: 4, 6: 3 a na postup do ďalšieho kola potrebovala niečo vyše hodiny a 17 minút. Jeho jediné väčšie remízové ​​víťazstvo na turnaji prišlo proti Kevinovi Andersonovi v prvom kole v Miami.

Tumur, ktorý v utorňajšom zápase raz prerazil, porazil Horanského štyrikrát, keď získal 71% bodov za prvé služby a 42 percent výnosových bodov.

READ  „Najväčšia hviezda po Slotonovi!“ - Za Hamšíkovým neskutočným presunom z Číny do Švédska

Tsumur, finalista belehradského Challengeru začiatkom tohto roka, bol trojnásobným šampiónom na turné po štyroch finále, ale nikdy sa nezúčastnil súboja o titul v antuke.

Na povrchu nikdy proti Čečinadovi nevyhral, ​​a bude zaujímavé sledovať, či dokáže tentoraz Talianom dopriať nejaké boje.

Chechinado v. Tumhur Predpoveď a tip

Tento zápas bude obľúbený pre Talianov. Dijumur má tendenciu bojovať na antuke, zatiaľ čo Čečinado nemôže hrať mimo povrchu. Talian to musel zabaliť do rovných súprav.

2021 Brock Open sa uskutoční 19. – 25. júla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close