šport

Znudené opice sa zapoja do futbalovej ligy ovládanej fanúšikmi za 40 miliónov dolárov v hrubom – Sportico.com

Čoskoro sa z neho stane futbal ovládaný mačkami. Po finančnom kole série A vo výške 40 miliónov dolárov robí Test Game Launch veľký krok v oblasti metavér a odovzdáva manažérske zodpovednosti dvom zo svojich ôsmich tímov existujúcim komunitám NFT: Bored Ape Yacht Club a Gutter Cat Gang.

Pri svojom debute so štyrmi tímami v minulom roku umožnil FCF fanúšikom sledujúcim na Twitchi priamo hlasovať za Play Legs. Vo svojej druhej sezóne (alebo sezóna v2.0, ako ju nazýva FCF) sa liga rozširuje na osem tímov so štyrmi NFT. Ďalšiu skupinu povedie komunita Knights of Degen, zatiaľ čo poslednú povedie nováčik techno DJ Steve Aggie a anonymný zberateľ kryptomien 888.

FCF plánuje predať svoje vlastné NFT koncom tohto mesiaca, pričom každému zo štyroch nových tímov pridelí 8 888 prispôsobiteľných avatarov. Dvetisíc NFT na skupinu bude pridelených členom existujúcich skupín, ako je Port Aps. Majitelia NFT prispejú k procesom navrhovania názvov a log tímu pre nové rozširujúce sa kluby, draftovanie a hranie hráčov. FCF plánuje aj niekoľko ponúk z reálneho sveta.

Od 16. apríla sa budú hry FCF 7 proti 7 hrať na novom mieste v Atlante pred 2 500 fanúšikmi a okrem Twitch sa budú vysielať aj na DAZN, Peacock a NBCLX.

Animoha Brands a Delphi Digital viedli finančné kolo. Pridali sa k nim predchádzajúci investori vrátane Gemini Frontier Fund a 6th Man Ventures a Lightspeed Venture Partners, Verizon Ventures a mnoho ďalších.

V rozhovore pre FCF SEO Sohrop Farudi povedal: „Hovorím o tom, ako zlepšiť blockchain od roku 2018. Myslím si, že sa to zmenilo z „wow, je to trochu bláznivé“ na „och, to je budúcnosť“ a máme šancu prijať to a byť číslo jedna. Podarilo sa mi získať väčšiu trakciu tam, kde som si myslel, že tento biznis pôjde skôr, ako som očakával, a toto kolo dokazuje, že áno.

READ  Úzkostlivé scény slovenského hokejistu sa tiahnu po úderu kanadského rivala (video) - RT Sports News

Farudi dodal, že FCF tiež pracuje na skutočnej videohre, ktorá obsahuje Ballerz NFT, s cieľom spustiť ju do konca tohto roka.

Väčšina športových líg využíva geografickú príslušnosť na budovanie fanúšikovskej základne, pričom štyri najlepšie tímy FCF sa pri budovaní kontaktov spoliehajú na hviezdnu silu, ktorú reprezentujú tímy ako Marshan Lynch a Guavo. V tomto bode sa liga presúva do existujúcich komunít.

„Máme štyri tímy, ktoré už majú légiu fanúšikov,“ povedal Faroudy. „Pevne verím, že tu nie sú držiaky na opice [football fans]Bolo by to ako: ‚No, keby mali znudené opice futbalový tím, myslím, že by som teraz mal byť futbalovým fanúšikom.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close