Hlavné správy

Blackburn Rovers: Sigurdsson si vynútil porážku na Islande

Úder do zadnej časti hlavy vo vzdušnej výzve to vyzeral skôr ako zranenie spôsobené nárazom než niečo príliš vážne. Nahradil ho bývalý stredopoliar Cardiffu Aaron Gunerson.

Orri Oskarsson už skôr dostal Island do popredia, no domáci prevzali kontrolu nad zápasom vďaka Jurajovi Kukovi, Ontrejovi Dudovi a Lukasovi Haraslinovi. Andriy Gudjonsson stiahol jeden späť na 16 minút.

Sigurdsson začal svoju kariéru v Rovers po tom, čo prišiel z CSKA Moskva na základe sezónnej zmluvy do konca sezóny po tom, čo v predsezónnej fáze utrpel problém s slabinami.

Dvadsaťštyriročný hráč debutoval minulý mesiac pri porážke 4:3 na ihrisku Ipswichu a do tabuľky sa dostal po deviatich minútach.

Bol namierený proti Cardiffu v Carabao Cupe pred víťazstvom 4:0 v Queens Park Rangers v lige.

Uvidí sa, či sa Sigurdsson v nedeľu večer (19.45 h) predstaví v záverečnom zápase Islandu o EURO 2024 proti Portugalsku. Po tomto zápase sa vracia do Rovers, keď sa muži Jana Dahla Thomassena pripravujú na cestu do Stoke City 25. novembra.

Anglický hráč do 20 rokov Adam Wharton medzitým začal pri výhre Anglicka 3:0 nad Talianskom na štadióne Keepmod. Mladý stredopoliar mal na Olivera Arblastera hodinu k dobru.

Luis Hasa otvoril skóre po 37 minútach a Filippo Missouri zdvojnásobil vedenie po piatich minútach. Po tápaní v boxe v Missouri, Hasa utekala 12 yardov k domu a dokončila hru po smrti.


Pripojte sa k nám na sociálnych médiách a zostaňte v obraze s naším spravodajstvom Rovers Facebook A Twitter

READ  „Pri kúpe lístkov musíte prevziať zodpovednosť. Je to naozaj hanba'

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close