Technológie

Ďalšia aktualizácia Marvel’s Avengers அதிகரிக்க Eurogamer.net zvyšuje úsilie potrebné na vyrovnanie

Súčasťou bude aj kozmetika.

Vývojár Crystal Dynamics oznámil, že bude ťažké umiestniť Marvel Avenger ako súčasť ďalšej aktualizácie hry.

Písanie Na webe Marvel AvengersÚčelom pripravovaného prepracovania XP od Crystal Dynamics je nahradiť metódu ekvalizácie „straight line“, ktorú v súčasnosti hra používa, krivkou vyváženia. To si bude vyžadovať, aby hráči mali viac XP na vyrovnanie hry od úrovne 25, čím sa úroveň zvýši, keď sa priblíži úroveň 50, čo znamená, že dosiahnutie vyšších úrovní písania bude trvať dlhšie.

Crystal Dynamics trvá na tom, že zatiaľ čo živá služba Avengers podporuje väčšie brúsenie ako cynický pokus udržať hráčov v pasci na dlhšiu dobu, cieľom je vyriešiť problémy s rýchlostným limitom v existujúcom rovnovážnom systéme s argumentom o rýchlosti, ktorú hra momentálne ponúka potenciálne body môžu byť pre nových hráčov „mätúce a obrovské“. „Chceme, aby každé rozhodnutie investovať do talentu alebo hrdinu malo najväčší zmysel,“ píše sa v ňom.

Marvel’s Avengers War Table Deep Dive – hokej.

Aj keď jeden nemusí tento krok úplne schváliť, Crystal Dynamics radí: „Ak máte postavu, ktorá nie je na úrovni 50 a chce urýchliť ich postup, urobte to tentokrát pred aktualizáciou, ktorá bude 18. marca.“

S týmto prepracovaním XP robí Crystal Dynamics zmeny v spôsobe odmeňovania hry niektorou kozmetikou. Náhodné kozmetické kvapky už nemôžete dostať cez silné škatule, výlety, váhy alebo od predajcu kozmetiky. Namiesto toho musia hráči najskôr získať dostatok herných jednotiek, aby si ich mohli kúpiť – akcia, ktorú vývojár tvrdí, poskytne „väčšiu agentúru a jasnosť hráča“.

Táto zmena bude vyžadovať od kozmetického dílera renováciu a niekoľko náhodne položených predmetov bude z nasledujúcej aktualizácie dočasne odstránených z hry, kým nebude aktualizácia dokončená.

READ  Starfield Mods Batman a Star Wars Skiny pre Xbox Series X|S

Crystal Dynamics XP a kozmetická obnova s ​​Marvel Avengers 18. marca Nový hrateľný Hero Hockey a dlho očakávaná aktualizácia PS5 a Xbox Series X / S.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close