Technológie

Hráči Titanfall 2 si myslia, že Respawn konečne opravil svoje roky trvajúce problémy so serverom

Zdá sa, že Respawn potichu začlenil Titanfall 2.

V roku 2021 sa Respawn pokúsil upokojiť znepokojených hráčov Titanfall 2 po tom, čo správy o bezpečnostnej chybe spôsobili, že niektorí hru odinštalovali.

Po dlhú dobu sa však pre malú, ale oddanú fanúšikovskú základňu Titanfall 2 urobilo veľmi málo, ale teraz Respawn nielen vyriešil problémy so serverom, ale nadchol fanúšikov Titanfall, že nový môže byť na obzore.


Poďme si zahrať Titanfall 2 – Late to the Party.

„Zdá sa, že servery Titanfall 2 boli opravené Respawnom. (Áno, je to pravda!!!)“ oznámilo teraz pripnuté vlákno na Titanfall. Subreddit.

„Presnejšie, aby sme vyjasnili mylné predstavy, opravili sme vytváranie zápasov. Pri hľadaní zhody už nebudete odpojení. Odpojenie alebo vážne oneskorenie počas hry sa už takmer dva roky nestalo.“

Vanilla Titanfall2 sa zaručene bude dať hrať! (a nejaké veci z redditu)
Autor:u/GeckoEidechse VnútriTitanfall

Ale je toho viac. Zdá sa, že ďalšie chyby a závady, ktoré kazili fanúšikmi obľúbenú strieľačku, boli odstránené, zoznamy skladieb boli potichu aktualizované a aktualizácia hry Apex Legends – hry, ktorá zdieľa vývojára aj vesmír, samozrejme s Titanfall – má svojich fanúšikov. škádlení, že Respawn môže byť s nimi v tichosti v kontakte a pripravuje sa tretí diel

READ  Čísla vlád v mestskom regióne sa pohybujú správnym smerom

„Najnovšia aktualizácia Apexu končí: Incoming Exchange…. Title: Nessie…. 1394521200 1477638000 1549267200,“ vysvetlil @Iniqu1ty na X/Twitter.

„Ak si pozriete tieto čísla, každé z nich zobrazuje dátum vydania Titanfall 1, Titanfall 2 a Apex Legends v čase Unixu. Čo je naozaj…“

Chladné dôkazy? Bohužiaľ nie. Ale musíte uznať, že načasovanie je určite podozrivé, najmä preto, že fanúšikovia Titanfall 2 volali, aby kontaktovali servery Respawn. rokov, nie mesiac alebo dva. Tento priestor budeme sledovať a ak nájdeme niečo zaujímavé, dáme vám vedieť.

Generálny riaditeľ Respawn Vince Zampella nedávno prezradil, že chce vidieť tretiu hru Titanfall „v správnom momente“.

V rozhovore Champella priznal, že štúdio nemá „skutočné odhodlané plány“ a „momentálne na ničom nepracuje“ v súvislosti s novou hrou Titanfall a dodal: „Je to veľmi obľúbená franšíza fanúšikov. [Respawn developers]“.

O niekoľko mesiacov neskôr sme sa však dozvedeli, že Titanfall 3 bol vo vývoji takmer rok, než bol pre Apex Legends zrušený.

Bývalý dizajnér Titanfall Mohammad Alavi sa podelil o príbeh: „Titanfall 2 vyšiel, urobil to, a my sme si povedali: ‚No, urobíme ‚Titanfall 3‘. A na Titanfall 3 sme tvrdo pracovali 10 mesiacov.“

Ale keď sme videli žánrovo definujúci vplyv PUBG: Battlefield, „a rozprávali sme sa o tom, povedali sme si: ‚Áno… mali by sme pokračovať‘,“ priznal Alavi.

„Sami sme zrušili Titanfall 3, pretože by sme mohli urobiť túto hru a bol by to Titanfall 2, alebo by sme mohli [Apex Legends] Je to jednoznačne úžasné.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close