šport

Priamy prenos Gombos vs Cachin a predpoveď na French Open 2022

Norbert Gombos vs Pedro Cachin Live Streaming, Predikcia
Image Credit: Chino Rocha na Unsplash

Svetové číslo. V 1. kole French Open 2022 sa v pondelok 23. mája 115 stretne Slovák Norbert Combos s Argentínčanom Pedrom Cochranom zo 152. miesta vo svetovom rebríčku. Jeho ukážka, osobný kontakt a tipy sú tu.

Chcete sledovať French Open 2022 naživo online?

*Živé vysielanie D & Cs:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo ak ste stavili za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Vedúci tímu Norbert Gombos proti Pedro Cachin

Dvojica medzi sebou ešte nikdy nehrala. Ide o prvý zápas medzi 31-ročným Slovákom a o štyri roky staršou juniorkou Argentíny.

Čítaj viac:

Slovenské kombá číslo dva

Combos je na Slovensku už nejaký čas číslo jeden, no minulý rok ho zatienili úspechy Alexa Molkona.

Pred dvoma rokmi sa dostal v Paríži do tretieho kola, čo bol jeho najlepší grandslamový výkon. Na rozdiel od jeho prvej kvalifikácie v tomto roku však jeho umiestnenie stačilo na to, aby sa dostal do hlavného žrebu.

Aby vo svojom prvom kvalifikačnom zápase prekonal výzvu miestneho rivala Constanta Lestiena, musel prísť zo zapadnutého dna.

Potom porazil ďalšieho Francúza Gabriela Debru a svoje miesto v prvom kole si pripísal porážkou Holanďana Tima von Rijdovana v priamych setoch.

Lucky Loser Cochrane

Cachin sa nedávno dostal na najvyššie umiestnenie vo dvojhre, keď sa dostal do troch antukových finále na turnaji Challenger, skončil druhý v Marbelle, ale získal aj tituly v Madride a Prahe.

Bola to však inovatívna skúsenosť, nikdy predtým sa nekvalifikoval na grandslamový turnaj.

Zdalo sa však, že by to tak nemalo byť. Po prekonaní výzvy Inda Sumita Nagala a neskoršieho Taliana Marca Moroniho zvíťazil Pavel Kodov z Českej republiky na 143. mieste na svete v 5 zápasoch.

READ  Vedenie sa ujal Isner: Americký tím končí prvý deň Lever Cupu pre svet sebavedomo

Ženské šťastie však prialo Argentíne, pretože pri vyhlasovaní tých, ktorí šťastie stratili, bola jedným z mien vyžrebovaných z klobúka.

Predpovede a referencie Gombos vs Cachin

Hoci Kuchin vďačí za svoju existenciu šťastnej porážke v prvom kole, tento zápas sa mu začne páčiť pre jeho vysoký talent na antuke.

French Open 2022 sa bude konať od 22. mája do 5. júna. Tieto zápasy môžete sledovať tu a tipovať. Získajte svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close