Technológie

YouTube (web) podporuje obraz v obraze na iPhone bez prémiového účtu!

iOS 14 priniesol niekoľko užitočných funkcií, na ktoré sme sa tešili. Jedným z nich je obraz v obraze, ktoré bohužiaľ nepodporuje Aplikácia YouTube (bez prémiového účtu) . Táto možnosť bola nedávno zablokovaná aj pre webovú verziu platformy. Teraz sa to opäť mení.

YouTube (web) podporuje obraz v obraze na iPhone

Dnes večer začala webová stránka YouTube povoľovať zariadenia so systémom iOS 14 použite funkciu obraz v obraze. Je to trochu čudné, pretože to zakázala iba pred pár dňami. Obmedzenie sa nevzťahovalo na predplatiteľov služby YouTube Premium.

Aj keď je to dobrá správa pre všetkých, nemusíte sa na ňu veľmi tešiť. Táto funkcia stále nepodporuje aplikáciu YouTube, čo značne komplikuje jej použitie. Príslušné orgány tu zjavne našli priestor na získanie ďalších platiacich používateľov. Odomknutia sa v budúcnosti nedočkáme.

Obraz v obraze (cez Safari) momentálne beží v našej redakcii. Na iPhone 11 Pro máme nainštalovaný operačný systém iOS 14.0.1. Bohužiaľ, v súčasnosti nie je celkom isté, či to tak bude aj naďalej.

Niektorí beta testeri iOS 14.2 uviedol, že obraz v obraze pre nich nie je podporovaný. Ak medzi nich patríte, skúste nám v komentároch poskytnúť spätnú väzbu, aká je v skutočnosti. Túto beta verziu netestujeme.

Náš pohľad na vec

Aj keď je to dobrá správa, stále nemáme záruku, že obraz v obraze bude fungovať po ďalšej aktualizácii našich telefónov iPhone (iOS 14.2). Sme preto opatrní pri akýchkoľvek pozitívnych záveroch.

Je nám jasné, čo chce YouTube týmto spôsobom dosiahnuť. Ostáva však otázne, či si neubližuje. Niektorí ľudia už službu (pre iPhone) zanedbali alebo využili podstatne menej ako predtým. Ako je to u teba

READ  Živé podujatie E3 2021 bolo zrušené, uvádza LA City L Eurogamer.net

zdroj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close