Hlavné správy

Kanadské vízum pre španielsky jazyk. Občania Dánska, Rumunska a Slovenska

Kanadské vízum pre španielskych občanov

Španielski občania môžu cestovať do Kanady bez víz, ak majú kanadskú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA). Online registrácia do kanadského eTA pre španielskych občanov trvá len niekoľko minút. Vyhnete sa tak potrebe navštíviť diplomatickú misiu na vybavovanie kanadských víz. Uchádzači musia splniť len niektoré základné kanadské požiadavky eTA pre španielskych občanov. Kanadský eTA je zrušenie digitálnej vízovej povinnosti pre španielskych občanov. Umožňuje držiteľovi navštíviť Kanadu bez víz až na 6 mesiacov. Všetci španielski občania musia mať schválené zrušenie vízovej povinnosti, aby mohli cestovať do Kanady

Kanadská vízová povinnosť pre občanov Španielska

 • Cestovný pas – Ak chcete požiadať o ETA v Kanade, váš pas musí byť platný najmenej šesť mesiacov po vašom príchode do Kanady.
 • E-mailová adresa – Cestovný doklad dostanete e-mailom vo formáte PDF. Uveďte teda platný email. Odporúčame vám ho vytlačiť, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.
 • Spôsoby platby – Môžete použiť kreditnú alebo debetnú kartu.

Kanadské vízum pre dánskych občanov

Dánski občania musia požiadať o vízum Canada eTA na vstup do Kanady na krátke obdobie (menej ako 90 dní) na všeobecné turistické, obchodné, tranzitné alebo lekárske účely. Program eTA bol spustený v roku 2016 s cieľom preveriť cestujúcich zo zámoria v reakcii na rastúcu teroristickú aktivitu po celom svete. Dokument, ktorý dánski občania potrebujú, sa nazýva Canada ETA. Kanadský eTA je bezvízový styk s viacerými vstupmi, čo znamená, že žiadatelia môžu vstúpiť do Kanady v čase podľa vlastného výberu, pričom na jeden vstup tu zostanú až 180 dní.

Čo je to Kanada ETA?

Dánski občania, ktorí chcú cestovať do Kanady, sú oslobodení od vízovej povinnosti, keďže krajina je súčasťou Európskej únie. Namiesto toho musia dánski občania požiadať o kanadský ETA, online elektronický formulár žiadosti, ktorý funguje ako cestovná kancelária.

READ  Život v súčasnosti: Ukrajinci nachádzajú nádej na Slovensku

Aké sú požiadavky na tento dokument?

 • Platný cestovný doklad alebo pas platný najmenej šesť mesiacov od dátumu vášho príchodu.
 • Platná e-mailová adresa na príjem Canada eTA do ich doručenej pošty.
 • Platná kreditná alebo debetná karta alebo účet PayPal na platbu za Kanadu eTA.

Kanadské vízum pre občanov Rumunska

Občania Rumunska musia požiadať o kanadské vízum eTA na návštevy do 90 dní na turistické, obchodné, tranzitné alebo lekárske účely. Kanadské vízum eTA z Rumunska nie je nepovinnou, ale povinnou požiadavkou pre všetkých rumunských občanov cestujúcich do krajiny na krátkodobé pobyty. ETA je špeciálne povolenie udelené určitým národnostiam, ktoré sú súčasťou programu bezvízového styku (VWP). Dobrou správou je, že Rumunsko je jednou z krajín, ktorá umožňuje jednoduché získanie tohto dokumentu.

Čo je ETA pre občanov Rumunska?

Toto elektronické cestovné povolenie je systém, ktorý vás oprávňuje cestovať do Kanady a tento ETA môžu získať len štátni príslušníci, ktorí nepotrebujú víza na vstup do krajiny.

Aké sú požiadavky?

 • Platný pas – Skontrolujte, či má váš pas dátum platnosti minimálne šesť mesiacov od vášho príchodu do Kanady.
 • E-mailová adresa – Pred zadaním e-mailu sa uistite, že je skutočne platný, pretože všetka komunikácia bude prebiehať prostredníctvom tohto e-mailu.
 • Spôsoby platby – Na zaplatenie poplatku eTA môžete použiť kreditnú/debetnú kartu alebo účet PayPal.

Kanada víza pre občanov Slovenska

Držitelia slovenských pasov majú nárok na získanie kanadského eTA (Electronic Travel Authorization). Kanadská vláda zaviedla túto online cestovnú autorizáciu pre vybrané národnosti v roku 2016. Výrazne sa tak zrýchli celý proces žiadosti a získania platného vstupu do Kanady. Slovensko patrí medzi národnosti, ktoré na vstup do Kanady nepotrebujú víza. Elektronická cestovná autorizácia im umožňuje vstúpiť do krajiny za účelom turistiky, podnikania alebo tranzitu. Tento elektronický cestovný doklad môžete navštíviť viackrát počas doby jeho platnosti a uistite sa, že žiadna z vašich návštev nepresiahne 180 dní.

READ  Ukrajina, Česká republika, Slovensko Dohoda o spoločnom obstarávaní vozidiel pechoty CV90

Kanadské vízové ​​požiadavky pre občanov Slovenska

 • Platný cestovný doklad alebo pas na podanie žiadosti o kanadské eTA.
 • Platná kreditná alebo debetná karta alebo účet PayPal na platbu za Kanadu eTA
 • Platná e-mailová adresa na príjem Canada eTA do ich doručenej pošty.

Ako dlho môžu občania Slovenska zostať v systéme Canada Visa Online?

Termín odchodu pre občanov Slovenska musí byť do 90 dní. Držitelia slovenských pasov musia získať kanadskú elektronickú cestovnú autorizáciu (Canada eTA) aj na krátke obdobia od 1 dňa do 90 dní. Ak chcú občania Slovenska zostať dlhšie, ich okolnosti si vyžadujú, aby požiadali o vízum.

Mediálna komunikácia
Meno spoločnosti: Kanadský dôstojník
Kontaktná osoba: Kerry Thomas Rustom
Email: Poslať email
Telefón: +81 3-5562-5050
Adresa:1 Som-10-3-100 Roppongi
Mesto: Mesto Minato
Krajina: Japonsko
Webstránka: www.canada-visa-online.org/ja/visa/

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close