Veda

Neočkovaný inštruktor ošetrovateľstva nalieha na COVID-19 zastrelený z nemocničného lôžka po infekcii

Inštruktor ošetrovateľstva v Missouri, ktorý sa rozhodol neočkovať proti COVID-19, teraz vyzýva ľudí, aby boli spolu s manželom kvôli infekcii hospitalizovaní a nasadení na ventilátory.

Christy Henry, 56, povedala pre CNN v rozhovore V piatok zverejnili, že ona a jej rodina si mysleli, že očkovanie nepotrebujú, pretože zriedka videli veľké skupiny ľudí a zriedka chodili na verejné priestranstvá, kde mohli byť vírusu vystavení.

Obyvateľka južného Missouri však uviedla, že jej bolo nevoľno asi pred tromi týždňami, nakoniec ju na najmenej dva dni nasadili k ventilátoru.

Jej manžel Lonnie zostáva na ventilátore, povedala pre CNN.

„Za milión rokov si nikdy nemyslíš, že sa ti to stane,“ povedal Henry a dodal, že aj jedno z jeho šiestich detí malo pozitívne testy, ale nebolo treba ísť do nemocnice.

„Lekár mi včera dvakrát povedal, že by som nemal prežiť,“ vysvetlila v rozhovore zo svojej nemocničnej postele.

„COVID-19 je mimoriadne, mimoriadne vážny,“ uviedla. „Všetci, ktorých poznám a milujem: Musíte byť očkovaní.“

Henry je podľa informácií jedného z viac ako 1 600 obyvateľov Missouri, ktorí sú v súčasnosti v nemocnici kvôli COVID-19 Štátne ministerstvo zdravotníctva a služieb pre seniorov, keďže stredozápadný štát zápasí s prudkým nárastom infekcií spôsobených z veľkej časti vysoko priepustným variantom delta.

K utorku štát za posledný týždeň zaznamenal za uplynulý týždeň 10 685 nových koronavírusových infekcií, pričom podľa údajov o zdravotnom stave štátu bolo ďalších 32 úmrtí.

Boom nastal po tom, čo riaditeľ Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) Rochelle ValenskyRochelle WalenskyChicago požaduje masky na školách Florida hlási najvyššie denné prípady COVID-19 od noci na január: Úradníci spoločnosti Biden tvrdia, že v maskovaní poradenstva momentálne nedochádza k nijakej zmene Najvyššia Missouri v prospech rozšírenia Medicaid Generálny prokurátor v Mississippi žiada Najvyšší súd, aby vydal rozhodnutie Overturn Roe proti Wade Varovala minulý týždeň, že krajina teraz čelí „epidémii neočkovania“, pričom upozornila, že 97 percent ľudí, ktorí vstúpia do nemocnice s COVID-19, nebolo očkované proti koronavírusu.

READ  Zriedkavá „vianočná hviezda“ 21. decembra: „Čo povedala astonómia o biblickej hviezde“ 21. novembra

Od štvrtka iba 47 percent obyvateľov Missouri dostalo najmenej jednu dávku COVID-19, pričom asi 41 percent bolo úplne očkovaných. údaje cdc.

Missouri Guvernér Mike Parson (R) v stredu oznámil, že štát ponúkne jeho prvý popud Motivovať obyvateľov, aby sa dali zaočkovať po tom, čo štát za posledný týždeň hlásil v priemere viac ako 2 100 nových infekcií COVID-19 denne.

Teraz budú obyvatelia štátu Missouri, ktorí už boli očkovaní alebo ktorí budú očkovaní v blízkej budúcnosti, oprávnení vyhrať jednu z deviatich cien v hodnote 10 000 dolárov, buď v hotovosti, alebo na sporiteľskom účte na vzdelávanie, uviedol v stredu Parson.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close